Poloha

Ostrovní provincie snů v Andamanském moři, která je vyhlášena svou neobvyklou scenérií hor, deštného pralesa a jeho vodopádů se nazývá Phuket. Ostrov nabízí v harmonické symbióze vše, co patří k moderní exotické dovolené: rušné středisko plné noční zábavy, nádherné pláže s ideálními podmínkami pro koupání i hodnotné výlety za přímořskými i vnitrozemskými scenériemi. Dlouhé pláže v širokých rozlehlých zálivech pokryté zářivě bílým pískem a lemované palmovými a piniovými háji jsou rájem pro klidnou i aktivní dovolenou.
Ostrov Phuket nabízí krásné dlouhé pláže.
  • 44kmletiště Phuket
  • 11kmPhuket
  • 0mpláž
  • 16kmgolf Phuket Country Club

Popis hotelu

Hotelový resort Radisson Blu Plaza Phuket Panwa Beach se nachází v zátoce Makham, 1 hodinu od mezinárodního letiště a cca 20 minut od města Phuket. Let z Bangkoku trvá cca hodinu a deset minut. Hotel poskytuje veškeré pohodlí a luxus pro své klienty. Klientům jsou k dispozici 3 venkovní bazény včetně malého dětského bazénu s tobogánem a několik obchůdků, 2 výborné restaurace, Aqua a Azur, které připravují nevšední gastronomické zážitky a 2 bary. V hotelu si můžete užít relaxaci v Talay Spa, která nabízí jak tradiční thajské tak i švédské masáže včetně povzbuzující obličejové masáže. Můžete navštívit fitness centrum nebo využít služeb profesionálních trenérů, kteří s Vámi budou procvičovat jógu, meditace, Tai Chi nebo Chi Qong. Krásná pláž s jemným bílým pískem a blankytně modrým oceánem je přímo u resortu. Můžete si zde vychutnat jízdu na kajaku, katamaránu či si zkusit winsurfing.

Ubytování a stravování

Resort nabízí nejen standardní klimatizované pokoje, které jsou komfortně zařízené: kabelová televize, koupelna, vysoušeč vlasů, možnost přípravy kávy/čaje, mini bar či pokojová bezpečnostní schránka, ale i luxusní ubytování v Pool Villa, Garden Villa či Ocean Villa s překrásným výhledem na oceán. Ubytování je zajišťováno se snídaní.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Phuket-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.