POLOHA

Luxusní pětihvězdičkový rezort The Royal Blue a Luxury Beach Resort se nachází na severním pobřeží Kréty v blízkosti tradiční řecké vesnice Panormo, 25 kilometrů od rušného turistického letoviska Rethymno a 60 kilometrů o hlavního města Heraklionu. Hotel je dobře dostupný z letiště v Chanii i Heraklionu a je ideálně položen pro ty, kteří na Krétu necestují jen za sluncem a mořem, ale také za poznáním přírodních krás a historických památek tohoto nádherného ostrova.
Ubytování je možné pouze pro osoby starší 14 let!
  • 65kmletiště Heraklion
  • 26kmRethymno centrum
  • 65kmKnosos

POPIS HOTELU

Moderní hotelový areál sestávající z 190 moderních pokojů, suite a vilek. Rezort je postavený ve svahu nad mořem se skalnatým pobřežím u uměle vybudované privátní písečné pláže disponující kamenným vlnolamem. Relaxovat můžete u bazénu s mořskou nebo sladkou vodou, pro děti je k dispozici brouzdaliště či dětský klub. Hosté mohou využít hřiště na minigolf a tenisové kurty. Pure Senses Spa je centrum s vnitřním vyhřívaným bazénem, které vás nadchne širokou nabídkou lázeňských procedur. Využít můžete rovněž fitness a saunu. Večer jsou příležitostně organizovány zábavné programy pro dospělé i děti.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Luxusní pokoje s výhledem do zahrady nebo na moře či suite a vily s privátními bazény zaručují ničím nerušenou dovolenou. Pokoje jsou vybavené moderním světlým nábytkem, klimatizací, satelitní televizí, lednicí, trezorem a mají balkon nebo terasu. V hlavní hotelové restauraci je servírována polopenze formou bohatého bufetu, další restaurace a la carte nabízí vybrané pokrmy italské a asijské kuchyně, posedět můžete v některém z barů nabízejících řecké i mezinárodní alkoholické i nealkoholické nápoje.

Superior Room Garden View

Luxusní a pohodlné pokoje typu Superior o rozloze 30 m² nabízejí soukromý balkon včetně venkovního posezení s výhledem do zahrady. Interiér pokoje je zařízen přírodními materiály a laděn do teplých barev. Superior pokoje jsou vybaveny manželskou postelí či oddělenými lůžky. V koupelně je hostům k dispozici vana a 2 umyvadla.

Luxury Room Sea Front with Private Pool

Tento pokoj s panoramatickým výhledem na průzračné moře se může pochlubit privátním bazénem a zahradou. Samotný pokoj má rozlohu okolo 30 m² a skládá se z ložnice a koupelny. Prožijte jedinečný zážitek z pohodlí vlastního bazénu, terasy a zahrady, kde si můžete vychutnat veškerý luxus a pohodlí, které si zasloužíte.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.