POLOHA

Luxusní pětihvězdičkový Sensimar Royal Blue Resort & Spa se nachází na severním pobřeží Kréty v blízkosti tradiční řecké vesnice Panormo, 25 kilometrů od rušného turistického letoviska Rethymno a 60 kilometrů o hlavního města Heraklionu. Hotel je dobře dostupný z letiště v Chanii i Heraklionu a je ideálně položen pro ty, kteří na Krétu necestují jen za sluncem a mořem, ale také za poznáním přírodních krás a historických památek tohoto nádherného ostrova.
Ubytování je možné pouze pro osoby starší 14 let!
  • 65kmletiště Heraklion
  • 26kmRethymno centrum
  • 65kmKnosos

POPIS HOTELU

Moderní hotelový areál sestávající ze 190 moderních pokojů, suite a vilek je postavený ve svahu nad mořem se skalnatým pobřežím u uměle vybudované privátní písečné pláže disponující kamenným vlnolamem. Relaxovat můžete u bazénu s mořskou nebo sladkou vodou, pro děti je k dispozici brouzdaliště či dětský klub, hosté mohou využít hřiště na minigolf a tenisové kurty. Pure Senses Spa centrum s vnitřním vyhřívaným bazénem vás nadchne širokou nabídkou lázeňských procedur, využít můžete rovněž fitness a saunu. Večer jsou příležitostně organizovány zábavné programy.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Luxusní pokoje s výhledem do zahrady nebo na moře či suite a vily s privátními bazény zaručují ničím nerušenou dovolenou a jsou vybavené moderním světlým nábytkem, koupelnou, klimatizací, satelitní televizí, lednicí, trezorem a mají balkon nebo terasu. V hlavní hotelové restauraci je servírována polopenze formou bohatého bufetu, další restaurace a la carte nabízí vybrané pokrmy italské a asijské kuchyně, posedět můžete v některém z barů nabízejících řecké i mezinárodní alkoholické i nealkoholické nápoje.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000