POLOHA

Urban hotel se nachází v centru Madridu, pouhých 450 metrů od hlavního náměstí Puerta del Sol. V docházkové vzdálenosti jsou pak nejvýznamnější muzea Prado a Thyssen - Bornemissa, Královský palác i nákupní zóna s množství restaurací a barů. Z letiště do hotelu trvá cesta přibližně 20 minut jízdy autem.
Výjimečný hotel vhodný pro milovníky luxusu a moderního designu.
  • 15kmletiště Madrid
  • 650mMuseo del Prado
  • 450mPuerta del Sol

POPIS HOTELU

Tento 5* hvězdičkový hotel ve stylu Art-Deco s avantgardní architekturou patří k nejlepším hotelům ve městě. Boutique hotel nabízí ve svém interiéru prohlídku stálé expozice umění z Papua – Nové Guineji a sbírky Egyptského muzea. V hotelu Urban se nachází střešní bazén, který nabízí svým klientům relaxaci přímo ve středu krásného Madridu. K dalšímu vybavení patří posilovna včetně parních lázní, k dispozici jsou také 3 různé restaurace a bar.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Všech 96 pokojů v několika kategoriích nabízí vlastní sociální zařízení, bezplatné připojení na internet, TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Hotelová restaurace nabízí vynikající speciality středomořské kuchyně, odpočinout si můžete v proskleném koktejlovém baru či v baru na terase s výhledem na střechy Madridu.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Madrid - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.