POLOHA

Luxusní hotel společnosti Iberostar leží na ostrůvku Cayo Ensenachos na atlantském pobřeží Kuby v krásné tropické zahradě u pláže s bílým pískem. Transfer z Varadera trvá okolo 4,5 hod., transfer z letiště Santa Clara přibližně 90 minut. Cayo Ensenachos jJe schovaný za ostrovem Santa Maria, takže je chráněný před velkými vlnami dokonce i v případě, kdy je moře mimořádně rozbouřené. Za všech podmínek je na ostrově Cayo Ensenachos klidné moře po celý rok.
Část hotelu Royal Spa je určena výhradně pro dospělé klienty od 18 let.
  • 105kmletiště Santa Clara
  • 58kmRemedios
  • 173kmTrinidad

POPIS HOTELU

Luxusní komplex se skládá z hlavní budovy a tří částí Royal Hideaway, Royal Spa a Royal Suites. Části Royal Hideaway a Royal Spa tvoří dvoupatrové bungalovy v karibském stylu, část Royal Suites tvoří 23 luxusních vilek. Součástí komplexu je vstupní hala s recepcí, 5 restaurací, 5 barů, několik obchodů a butiků, konferenční sály, salon krásy a spa, které nabízí saunu, různé druhy zábalů a masáží. V tropické zahradě se nacházejí 4 bazény a terasa na slunění s lehátky. Podél celého ostrůvku se nachází nádherná pláž s jemným pískem. Hotel leží přímo u pláže. Lehátka, slunečníky a ručníky zdarma.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Luxusně vybavené klimatizované pokoje mají koupelnu/WC (masážní vana), vysoušeč vlasů, TV/sat., CD a DVD přehrávač, trezor, ledničku, minibar, kávovar, telefon, žehličku, stropní ventilátor, terasu nebo balkon. Stravování je zajištěno formou all inclusive s nabídkou mezinárodních i kubánských jídel v hlavní bufetové restauraci, 5 gurmánských a la carte restauracích a hotelových barech.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání.
Letecká přeprava: Praha – Havana-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.