Poloha

Luxusní hotel, patřící do řetězce Iberostar, se nachází přímo na překrásné, několik kilometrů dlouhé písečné pláži Bávaro. Patří mezi jeden z nejlepších all inclusive hotelů na Punta Caně. Tento hotel si mohou rezervovat jen osoby starší 18 let, nepřipouští rezervace pro rodiny s dětmi. Je tedy ideální pro pobyt párů všech věkových kategorií, které vyhledávají romantickou a relaxační dovolenou.
luxusní dovolená pouze pro dospělé
  • 26kmletiště
  • 0mpláž
  • 1,7kmgolf

Popis hotelu

Hotel svým klientům nabízí příjemné prostředí a luxusní vybavení, které zaručuje nezapomenutelnou dovolenou. V areálu najdete tropickou zahradu s umělým jezírkem, bazény, bary a sluneční terasu. Pro aktivní sportovce je k dispozici oddělený plavecký bazén, fitness centrum či tenisové kurty. V hlavní jídelně a restauraci si můžete vychutnat nejen mezinárodní kuchyni ale i kulinářské lahůdky. Jistě si nenechte ujít večeře v některé ze 4 restaurací á la carte – japonské, italské, gourmet a nebo v restauraci “Surf & Turf”, kde se podávají místní speciality. Kromě toho jsou dále k dispozici různé bary jako hudební bar nebo kuřácký bar. Po celý den probíhá pestrý animační program, zábavní večery, živá hudba, divadlo a diskotéka.

Ubytování a Stravování

Ubytování je zajištěno v několika kategoriích apartmá, jsou příjemně zařízené tak, aby zajišťovali veškerý komfort a maximální soukromí klientů. Jsou vybaveny mramorovou vanou s vířivkou, satelitní LCD TV, trezorem, DVD přehrávačem, minibarem, WiFi, k dispozici jsou též bačkory a župany. Apartmá mají balkon nebo terasu s možností výhledu na moře. Stravování zde probíhá formou all inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Punta Cana-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.