POLOHA

Honosný a okouzlující hotel se nachází přímo v srdci Francouzské riviéry na mysu Cap d´Antibes, jen několik kilometrů od letiště Nice. Centrum Antibes, kde naleznete také Picassovo muzeum, je vzdálené 4km. Tato oblast patří k nejpůvabnějším cílům na pobřeží Côte d'Azur, ze které se dají podniknout zajímavé výlety podél pobřeží, do vnitrozemí či okolních měst.
Hotel ve stylu italské vily, kde se snoubí elegance a luxus, je vhodný pro náročnější klientelu.
  • 20kmletiště Nice
  • 4kmAntibes centrum
  • 12kmCannes centrum

POPIS HOTELU

Součástí hotelu, který prošel kompletní renovací v roce 2012, je 30 pokojů, několik suite a privátní vila. Ke sportovnímu i relaxačnímu vyžití slouží vyhřívaný bazén s lehátky a slunečníky a luxusní hotelové wellness. K hotelu patří soukromá písečná pláž s plážovou restaurací a molo s lehátky.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Komfortně vybavené klimatizované pokoje s velkou terasou s nádherným výhledem na moře, do zahrady nebo do okolí jsou zařízeny v pastelových tónech a doladěny do nejmenších detailů. Snídani si můžete vychutnat na Vaší terase a během dne ochutnat nejrůznější speciality místních kuchařů v hotelové restauraci Le Pavillon, která uspokojí i ty nejnáročnější gurmány.

Termíny a ceny

Ceny hotelu Vám rádi zašleme na vyžádání, dle aktuální obsazenosti hotelu. Kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu nebo poptávkového formuláře.

Letecká přeprava: Praha – Nice - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.