Poloha

Na starých evropských mapách najdete Phuket pod názvem Junk Ceylon. První zmínka o něm se objevuje již ve druhém století našeho letopočtu. Ostrov byl místem, kde se zastavovali obchodníci starající se o pohyb zboží mezi Čínou a Indií. V chráněné zátoce někdy i několik měsíců vyčkávali na příznivý vítr. Ale zatímco dnes je Phuket především synonymem bezstarostné dovolené, zdejší místa pamatují i časy, kdy se francouzští misionáři důvodně obávali o svůj život a kapitáni obchodních lodí si stěžovali na hojný výskyt pirátů.
Phuket – perla mezi mnoha thajskými ostrovními ráji
  • 3kmletiště Phuket
  • 0mpláž
  • 6kmgolfové hřiště Blue Canyon Country Club

Popis hotelu

Indigo Pearl je luxusní hotel, který můžeme doporučit i náročnějším klientům. Vyznačuje se všudypřítomným komfortem, velmi příjemným designem a hlavně službami na vysoké úrovni. Leží na severním pobřeží ostrova, přímo u tropické pláže Nai Yan. Vzdálenost od letiště cca 10 minut jízdy. K vybavení hotelu Indigo Pearl patří vstupní hala s recepcí, bazén s dětskou částí, další 2 bazény pouze pro dospělé, restaurace, bary a kavárna, několik minut jízdy od hotelu se také nachází golfové hřiště. Je zde možnost potápění a také spa centrum s širokou nabídkou masáží a procedur. Nechybí dětský klub ani konferenční prostory.

Ubytování a stravování

V hotelu Indigo Pearl je na výběr z několika kategorií ubytování od komfortních Premium Suite až po luxusní vily s privátním bazénem. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, fén, WI-FI připojení k internetu, minibar, individuálně ovladatelná klimatizace, trezor, SAT TV a zařízení pro přípravu kávy a čaje. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek lze objednat polopenzi nebo plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Phuket - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.