POLOHA

Luxusní klubový komplex leží uprostřed zahrady, přímo u moře a 150 metrů od písečné pláže. Centrum letoviska Punta Prima je vzdáleno 500 metrů. 18-jamkové golfové hřiště Son Parc Golf Course se nachází 18 km od hotelu. Nedaleko se nachází hlavní město ostrova Mahón s dostatkem restaurací, barů, kaváren a obchodů.
Luxusní prázdninový resort pro náročné klienty poskytuje veškerý komfort a dostatečné soukromí.
  • 12kmletiště Menorca
  • 500mPunta Prima centrum
  • 150mpláž

POPIS HOTELU

Prestižní resort se nachází v sousedství hotelu Insotel Punta Prima, jehož služby včetně bohaté nabídky sportovních a animačních programů mohou klienti plně využívat. Součástí hotelu je venkovní bazén s lehátky a slunečníky. Zdarma je k dispozici 8 velmi kvalitních tenisových kurtů, hřiště na malou kopanou, kurty na squash, horská kola, aerobik, stolní tenis, badminton, fitness, lukostřelba, wellness centrum s vnitřním vyhřívaným bazénem, vířivkou, saunou, různými druhy masáží a dalšími službami. Relaxační hotelové Prestige Spa je přístupné pro osoby starší 16 let.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Klientům je k dispozici 52 suite o rozloze 70 m2. Každý z nich má velkou terasu nebo balkon, oddělenou ložnici, koupelnu s vanou a vířivkou, hydromasážní sprchu, v obývacím pokoji je také kuchyňský kout s mikrovlnou troubou, lednicí, keramickou varnou deskou a další koupelnou s WC. V komplexu se nachází několik restaurací - bufetová, středomořská a italská a snack bar s širokou nabídkou nápojů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Menorca- Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.