Poloha

Bora Bora je součástí Společenských ostrovů. Let z Papeete turbovrtulovým ATR-72 sem trvá přibližně 50 minut. Ostrov Bora Bora bývá označován za perlu Polynésie, připomíná místo ze snů. Nejkrásnější laguna, obklopená prstencem ostrůvků, z nichž na jednom je letiště, tyčící se sopka, průzračná voda, romantická historie dávných válek s tradičním soupeřem Raiateou, tropická příroda… Hotel Intercontinental Le Moana leží na jižní straně ostrova na výběžku Matira s návětrnou pláží Taahana a závětrnou pláží Matira na údajně nejkrásnějším místě v celé Polynésii.
Navštivte perlu Polynésie.
  • 11km letiště Bora Bora Motu Mute

Popis resortu

Tento luxusní rezort nabízí jedinečné bungalovy postavené nad vodní hladinou včetně exkluzivní soukromé pláže s bílým pískem. InterContinental Le Moana Resort Bora Bora má také bohaté centrum vodních sportů nabízí mj. také plavbu s krmením žraloků, plavby katamaránem se západem slunce a zdarma poskytuje vybavení pro šnorchlování, je zde lagunárium, do vnitrozemí lze podnikat výlety na kole, na koni, džípem nebo helikoptérou. Resort disponuje A´la Carte restaurací Noa Noa Terrace a Vini Vini Bar & Restaurant, která se nachází u bazénu nabízející nádherný výhled na lagunu a její pláž.

Ubytování a stravování

Pouhých 64 luxusních bungalovů s parametry junior apartmá, 50 nad vodou, z toho 26 s výhledem na horizont, 24 s výhledem na pláž a ostrov, 14 plážových bungalovů. Vždy soukromá terasa, internetová přípojka, DVD přehrávač, minibar, bungalovy nad vodou s proskleným stolkem k pozorování laguny. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností si doobjednat obědy či večeře za příplatek.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Papeete - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.