Poloha

Ostrov Bora Bora je díky jedné z nejkrásnějších lagun na světě nazýván “perlou Polynésie”. Nachází se v jižním Pacifiku, 250 km severozápadně od Tahiti. Kolem hlavního ostrova leží jako korálky na šnůře na korálovém útesu malé ostrůvky, na jednom z nich se nachází letiště, ostatní náleží luxusním hotelům. Pouze na Toopua Motu se nachází kopec, více než 100 m vysoký, se skalami s proslulou ozvěnou. Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa se nachází na ostrůvku Motu Piti Aau. Letiště je vzdáleno 20 min lodí, Vaitape 5 minut lodí a 10 km po souši.
Vydejte se na ostrov snů
  • 9kmletiště Motu Mute

Popis hotelu

Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa je jeden z nejlepších 5* resortů na vyhlášeném ostrově Bora Bora. Předností resortu je Balneotherapy + Thalassotherapy centrum, designované dr. Tregurem, který spoluvytvářel rovněž termální lázně v Monaku. Kombinace tradičního polynésanského a moderního stylu všech interiéru podtrhne prožitek z pobytu uprostřed romantické laguny. K dispozici je také mnoho dalších aktivit jako kanoistika, potápění či moderní fitness centrum.

Ubytování a stravování

Komplex nabízí 80 vodních vil několika typů rozmístěných v laguně ve dvou seskupeních ve tvarz „U“. Tři vily jsou rovněž uzpůsobeny pro vozíčkáře. Každá z prostorných vil (více jak 100 m2) odpovídá svým vybavením 5ti hvězdičkovému resortu (obývací část, ložnice, luxusní koupelna, screen TVs, CD a DVD přehrávač). Ubytování je zajišťováno s polopenzí.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Papeete - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.