Poloha

Moorea náleží stejně jako Tahiti do souostroví Společenských ostrovů. Ostrov sopečného původu je mimořádně scénicky krásný s vysokými horami a malebnými zálivy. Množství bílých pláží, rozmanitost korálů a podmořského života a zdejší ananasy vysoké kvality přitahují turisty. Moorea má vlastní letiště, ale vzhledem k blízkosti ostrova Tahiti je únosné použít pro přepravu katamarán, který pluje 30 minut (let letadélkem De Havilland trvá 10 minut)
Vydejte se do skutečného tropického ráje k prožití nezapomenutelné dovolené.
  • 25kmletiště

Popis hotelu

Hotel se rozprostírá mezi horami u zátoky Opunohu, chráněn před pravidelnými větry, v nádherné 11 ha zahradě. V nedalekém centru delfínů je možné zažít blízký kontakt s těmito úžasnými mořskými savci. Jako další aktivity se nabízejí vyjížďky na koních nebo v džípech do okolní přírody. Lázeňské centrum Hélène’ Spa využívá čerstvých produktů zdejší přírody.

Ubytování a stravování

Ubytování je možné ve 48 standardních pokojích, které se nacházejí v dvoupodlažní budově, vždy s balkonem nebo terasou, koupelnou s vanou i sprchou, internetovou přípojkou, minibarem a rychlovarnou konvicí. Dále resort nabízí ubytování v 50 bungalovech nad vodou, v 28 bungalovech na pláži a 17 v zahradě, které nabízejí i privátní bazén. Ubytování je zajišťováno se snídaní. Za příplatek je možné si objednat také polopenzi nebo plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Papeete - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.