Poloha

Pojem Tahiti představuje pro středoevropana nejdokonalejší kombinaci odlehlého osamělého místa, průzračného prohřátého moře, slunečního svitu a sladkého nicnedělání. Doslova přes půl zeměkoule je potřeba cestovat na jeden ze 118 ostrovů, které na ohromné ploše Tichého oceánu tvoří Francouzskou Polynésii. Přestože výše uvedené dva pojmy trochu splývají, je Tahiti pouze jedním z pěti souostroví, kde ovšem leží jediné mezinárodní letiště Papeete, a je tedy nejlépe dopravně dostupné. Mezinárodní letiště je od resortu InterContinental Tahiti vzdálené pouze 2 km, hlavní město 10 km.
Prožijte romantickou dovolenou na Tahiti, v pravém exotickém ráji.
  • 2kmletiště
  • 10kmPapeete
  • 40kmgolf

Popis hotelu

Hotel InterContinental je špičkou ubytování na Tahiti. Má vynikající romantickou pozici u laguny na pozemku 12 ha tropických zahrad s výhledem na vrcholky hor ostrova Moorea. Zdejší velký sál je domovem souboru Velkého tahitského baletu. Žádná budova hotelu nepřesahuje okolní kokosové palmy. Resort nabízí dva bazény, „lagunárium“ (přírodní akvárium zdejších ryb), centrum vodních sportů, dvě restaurace a čtyři bary. Pro příznivce golfu, je na ostrově i golfové hřiště, které je od resortu vzdálené cca 40 km.

Ubytování a stravování

Resort disponuje 263 pokoji, které mají výhled do zahrady, na lagunu, nebo panoramatický, vždy s balkonem nebo terasou, koupelnou s vanou i sprchou, internetovou přípojkou, minibarem a konvicí. Součástí hotelu je 32 bungalovů nad vodou ve dvou typech. Ubytování je zajišťováno bez stravování. Za příplatek lze objednat snídaně, polopenzi i plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Papeete - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.