Poloha

Plážový resort Jetwing Blue se nachází v blízkosti městečka Negombo – odkud prý pocházejí nejcennější odrůdy skořice na světě. Negombo leží na západním pobřeží ostrova 38km severně od hlavního města Colomba. Oblast je známá pro své písečné pláže, které jsou rovněž vhodné k provozování vodních sportů a potápění. Jeho poloha je dobrým výchozím bodem pro poznávání památek, posvátných chrámů i přírodních krás ostrova. Pobyt v tomto resortu doporučujeme klientům všech věkových kategorií.
luxusní dovolená v blízkosti Colomba
  • 13kmletiště
  • 0mpláž
  • 38em>kmColombo

Popis hotelu

Hosté hotelu mohou využít služeb jedné ze 2 hotelových restaurací a 2 barů. Relaxovat můžete v hotelových lázních, kde se nabízejí masážní terapie, včetně ajurvédské masáže, k dispozici je též vířivka. Pro vyznavače aktivního odpočinku je v hotelu fitness centrum, 2 bazény, squash, můžete vyzkoušet vodní sporty, hloubkové potápění nebo vyrazit za poznáním přírodních krás ostrova na kole či pěšky s průvodcem. V hotelu též naleznete obchůdky se suvenýry, klenotnictví či obchůdek s cejlonským čajem.

Ubytování a stravování

Hostům je k dispozici 120 pokojů různých kategorií, deluxe pokoje či rodinné pokoje a prostorná luxusní apartmá. Ke komfortnímu vybavení patří moderní plazmové TV, DVD přehrávače, minibar, příslušenství na přípravu kávy a čaje, koupelna s oddělenou vanou a sprchovým koutem, vše ve velmi vkusném a elegantním ladění. Pobyt v hotelu je možné zajistit se snídaní, polopenzí či plnou penzí.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Colombo-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.