Poloha

Hotel se nachází na písečné pláži Negombo, cca 3km od známé rybářské vesnice. Negombo je skromné plážové středisko, kde naleznete hotely a restaurace všech cenových kategorií, přátelské místní obyvatele i zajímavou starou čtvrť. Výhodou je krátká vzdálenost od mezinárodního letiště, na které dojedete za cca 30 minut.
příjemný relax v komfortní vzdálenosti od letiště
  • 12kmletiště
  • 0mpláž
  • 41kmColombo

Popis hotelu

Resort byl zmodernizován a rekonstruován s ohledem na splnění požadavků současných turistů a klade důraz zejména na jejich pohodlí. Klientům jsou k dispozici 2 bazény, fitness centrum, kulečník, obchod se suvenýry, klenotnictví. Ve spa centru, které je umístěno na střeše hotelu, přenechejte na chvíli péči o sebe rukám profesionálních terapeutů a vyberte si z bohatého menu lázeňských a relaxačních procedur, které Vám budou ušity na míru. Upřímná a vřelá atmosféra hotelu zajistí, že váš pobyt v Jetwing Sea se stane stejně nezapomenutelným jako západy slunce nad obzorem.

Ubytování a stravování

Prostorné pokoje a apartmá 3 kategorií jsou vybaveny klimatizací, plazmovou TV, minibarem, telefonem, trezorem, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje. Koupelny mají oddělené vany od sprchového koutu a všechny pokoje mají vlastní balkon či terasu s výhledem na Indický oceán (vyjma pokojů v přízemí). Stravování a občerstvení hostů je zajištěno ve 3 restauracích a barech. Krom mezinárodní kuchyně, zde můžete ochutnat i tradiční kuchyni pobřežního střediska bohatou na ryby a plody moře.

Fotogalerie

© 2018 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000