POLOHA

Hotel se leží západním cípu výběžku Palm Jumeirah. Svůj pobyt v hotelu můžete zpestřit návštěvou ikony Dubaje, nejluxusnějšího hotelu světa – Burj Al Arab. Tříset metrová stavba ve tvaru plachetnice se stala hned po svém otevření symbolem toho emirátu.Samozřejmě nejlepší cestou pro poznání tohoto jediného sedmihvězdičkového hotelu světa je být zde ubytovaným hostem,nicméně také ostatní návštěvníci Dubaje mají možnost sem nahlédnout a to prostřednictvím odpoledních čajů – tvz.afternoon tea. Za poplatek cca 1 500 Kč si můžete dopřát sedmichodovou svačinku a zároveň absolvovat procházku po této ikonické stavbě Dubaje, která nejen hýří luxusem, ale vyniká také několika technickými světovými unikáty.
Luxus na umělém ostrově Palm Jumeirah.
  • 40kmletiště Dubaj
  • 28,5kmBurj Khalifa
  • 15,5kmEmirates Golf Club

POPIS HOTELU

Jeden z nově otevřených luxusních plážových resortů nacházející se na západní straně umělého poloostrova Palm Jumeirah nabízí výjimečný výhled na Arabský záliv. Motem hotelu je slogan „ Zlatý věk je zpět“ proto se nelze divit,že Inspirací pro výzdobu interiéru byl palác z osmanského období, jehož připomínají ručně malované malby stropů a stěn a další umělecká díla z Turecka.Hotel ubytuje své hosty v 379 ti pokojích, 26 ti suitách a 38 mi královských residencích.Požitek z relaxace bude mít každý host, který vstoupí do zdejších lázní Talise Ottoman, které na ploše 8000 m2 nabízejí celou škálu lázeńských terapií a treatments, hydromasáží, saun, parních lázní a samozřejmě nesmí chybět také 3 turecké lázně Hamman.Pro sportovní vyžití jsou zde 2 bazény z toho jeden venkovní “infinity”, dva jacuzy bazénky a rovněž dětské bazény.Sportovcům je určena také plně vybavená tělocvična a Talise fitness studio. Každý hotelový host má volný vstup do tematického parku Wild Wadi Waterpark.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Celkem 13 kategorii pokojů, suit a rezidencí nabízí maximální komfort a pohodlí svým hostům.Návštěvníci si mohou vybrat od nejzákladnějšího pokoje Superior s obytnou plochou 40 m2, přes Junior Suite s 66 m2 až po královské apartmá Grand Imperiál na ploše přes 300 m2. Rodiny s dětmi jistě uvítají 2 ložnicové Deluxe Family pokoje či apartmány. Všechny elegatně zařízené pokoje mají vlastní balkón, mramorovou koupelnu s vanou, LCD televizi a přístup k internetu, vyzdobeny jsou tradičními tureckými motivy. Zdejších 10 restaurací, které nabízejí pestré kulinářské zážitky. Restaurace Imperium – mezinárodní kuchyně, Amala – speciality ze severu Indie, Voda Bar – koktejly a speciality japonské kuchyně, Sultan’s Lounge – mezinárodní kuchyně, Al Nafoorah – arabská kuchyně a vyhlášené libanonské speciality,Lalezar - turecká kuchyně, Plaj – plážová restaurace s převážně italskými specialitami.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Dubai-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000