POLOHA

Hotel leží na západním cípu výběžku Palm Jumeirah. Toto souostroví vzniklo nahromaděním materiálu z mořského dna a připomíná svým tvarem palmu. Na souostroví se nacházejí jedny z nejluxusnějších hotelů Dubaje. Na palmě je vybudována infrastruktura, nespočet restaurací a nejrůznější atrakce. Svůj pobyt v hotelu můžete zpestřit návštěvou ikony Dubaje, nejluxusnějšího hotelu světa – Burj Al Arab.
Luxus na umělém ostrově Palm Jumeirah.
  • 40kmletiště Dubaj
  • 28,5kmBurj Khalifa
  • 15,5kmEmirates Golf Club

POPIS HOTELU

Jeden z nově otevřených luxusních plážových resortů nacházející se na západní straně umělého poloostrova Palm Jumeirah. Resort nabízí výjimečný výhled na Arabský záliv. Motem hotelu je slogan „ Zlatý věk je zpět“, proto se nelze divit, že inspirací pro výzdobu interiéru byl palác z osmanského období, které připomínají ručně malované malby stropů, stěn a další umělecká díla z Turecka. Hotel ubytuje své hosty v 443 pokojích. Hosté mohou vybírat z několika typů dvoulůžkových pokojů, apartmá či z vil s výhledem na moře. Požitek z relaxace bude mít každý host, který vstoupí do zdejších lázní Talise Ottoman, které na ploše 8000 m2 nabízejí celou škálu lázeňských terapií a treatments, hydromasáží, saun, parních lázní a samozřejmě nesmí chybět také 3 turecké lázně Hamman. Pro sportovní vyžití jsou zde 3 bazény, dvě vířívky a rovněž dětský bazén. Sportovcům je určena také plně vybavená tělocvična a Talise fitness studio. Každý hotelový host má volný vstup do tématického parku Wild Wadi Waterpark.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Celkem 13 kategorii pokojů, suit a rezidencí nabízí maximální komfort a pohodlí svým hostům. Návštěvníci si mohou vybrat od nejzákladnějšího pokoje Superior s obytnou plochou 40 m2, přes Junior Suite s 66 m2 až po královské apartmá Grand Imperiál na ploše přes 300 m2. Rodiny s dětmi jistě uvítají 2 ložnicové Deluxe Family pokoje či apartmány. Všechny elegantně zařízené pokoje mají vlastní balkón, mramorovou koupelnu s vanou, LCD televizi a přístup k internetu, vyzdobeny jsou tradičními tureckými motivy. Zdejších 9 restaurací nabízí pestré kulinářské zážitky celého světa. Pobyt je možné zajistit včetně polopenze.

Superior King Room

Dvoulůžkový pokoj superior king s plochou 46 m² je vybaven v arabském stylu. Součástí pokoje je ložnice s prostorem pro odpočinek, koupelna zdobená mramorem a balkon s částečným výhledem na moře. Maximální kapacita pokoje jsou 2 osoby.

Junior Suite

Součástí prostorného apartmá s plochou 66 m² je ložnice s postelí velikosti King, obývací část se vstupem na balkon, který je orientovaný směrem k ikonickým mrakodrapům či směrem do středu Palm Jumeirah. Koupelna je obložena mramorem a vybavena sprchou i vanou. Toto luxusního apartmá může ubytovat maximálně 2 dospělé osoby.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezonu 2020.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

7.2.-13.2.202014.2.-22.2.202023.2.-2.4.2020 
 Superior King Room  10.780,- Kč  15.160,- Kč  8.240,- Kč
 Junior suite  13.180,- Kč  15.170,- Kč  13.180,- Kč

*Cena za osobu/noc včetně snídaně při obsazení pokoje 2 osobami.


Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Stravování za příplatek

Cena za ubytování zahrnuje snídani. Rádi vám za příplatek zajistíme pobyt s polopenzí.

 typ stravování  cena za osobu/noc
 polopenze  1.470,- Kč


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.