POLOHA

Luxusní hotel Kempinski Adriatic je prvním hotelem tohoto řetězce v Chorvatsku nacházející se u malého přímořského městečka Savudrija, který leží na severozápadním cípu poloostrova Istrie, obklopen piniovými háji a krásnou středozemskou vegetací. Jeho břehy, odkud se nabízí krásný výhled na slovinské a italské pobřeží, někdy i s panoramaty zasněžených vrcholků Alp, omývá průzračné Jaderské moře. Známější letovisko Umag s typickými středověkými uličkami je vzdáleno přibližně 10km. Z nejbližšího letiště v Pule se do letoviska pohodlně dostanete po 1,5 hodině jízdy. Místní atraktivitou je kromě zdejšího přístavu rovněž maják na mysu Svudrija z roku 1826.
Zahrajte si na hotelovém golfovém hřišti s 18 jamkami
  • 90km letiště Pula
  • 10km centrum Umag
  • 10m pláž

POPIS HOTELU

K hotelovému vybavení patří vnitřní bazén, 2 vyhřívané venkovní, 2 restaurace nabízející speciality istrijské i mezinárodní kuchyně, 4 bary, 4 tenisové kurty, kaple, kde je možné uspořádat svatební obřad a těm nejmenším je určený Kempi dětský klub. V areálu je několik butiků a přepychových obchodů. Součástí hotelu je i jedinečné wellness centrum rozkládající se na ploše 3000m² s několika bazény a dalším příslušenstvím přinášející odpočinek, zotavení, osvěžení a uvolnění celého organizmu. Jen pár kroků od samotného hotelu, v rámci hotelového areálu, čeká na jeho hosty první istrijské hotelové golfové hřiště s 18 jamkami, dílo vyhlášeného architekta Dietharda Fahrenleitnera.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Mimořádně rozlehlé hotelové pokoje jsou vybaveny, stejně jako celý komplex, nejmodernějšími špičkovými technologiemi. Ve všech pokojích je satelitní LCD TV, Hi-Fi souprava, připojení k internetu a minibar. Balkony nebo terasy mají výhled buď na moře nebo do zahrady. Vybavení koupelen zahrnuje masážní sprchu a zvlášť vanu. Ubytování je zajištěno se snídaní s možností příplatku za polopenzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Pula (Chorvatsko)-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.