POLOHA

Kempinski Barbaros Bay se nachází přibližně 20km od Bodrumu v klidném zálivu Barbaros. Hotelová písčitá pláž je vzdálena 500m a lze se na ni pohodlně dostat vozíkem řízeným hotelovým personálem. Z hotelu jsou rovněž snadno dostupné památky v oblasti Bodrumu - mauzolea v Halikarnassu, antické divadlo a Bodrumský hrad.
Vychutnejte si jedinečné výhledy na Egejské moře i privátní péči v luxusních hotelových lázních.
  • 38kmletiště Bodrum
  • 17kmBodrum centrum
  • 500mpláž

POPIS HOTELU

Hotelovým hostům jsou k dispozici 2 bazény, hřiště na volejbal, basketbal a fotbal, pravidelně jsou pořádány lekce jógy a pilates. Hotel nabízí výlety lodí ze soukromé mariny, je možné si objednat kurzy potápění, vyzkoušet parasailing a wakeboarding, windsurfing nebo vodní lyžování. Pro děti je připraven Kempi Kids Club. Relaxace a péče o tělo je možná v hotelových lázních Sanitas Spa, které nabízí východoasijské procedury a masáže. K dispozici je také moderně vybavené fitness centrum a kosmetický salon.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Ubytování je možné zvolit v luxusních nekuřáckých pokojích s vlastním balkónem nebo terasou, apartmá a rezidencích. Všechny ubytovací jednotky mají panoramatický výhled na Egejské moře. Stravování je zajištěno v 6 hotelových restauracích, například v restauraci La Luce s otevřenou kuchyní mohou hosté ochutnat italskou kuchyni, v restauraci Saigon Club tradiční tureckou. Restaurace Barbarossa denně připravuje čerstvě ulovené ryby na otevřeném ohni. Hotel disponuje rovněž 2 bary - k posezení u skleničky láká Blue Bar a Chill Out Lounge.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Bodrum -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.