POLOHA

Kempinski Corvinus hotel se nachází v centru Budapešti, pouhých několik kroků od Dunaje a 35 minut jízdy z mezinárodního letiště. V blízkosti hotelu se nachází zastávky autobusu i metra, kterými se pohodlně dostanete k nejrůznějším pamětihodnostem metropole.
Skvělá poloha, špičkové služby, luxusní ubytování - to je Kempinski Corvinus.
  • 21kmletiště Budapešť
  • 2,5kmHrad
  • 1,3kmParlament
  • 350mAndrássyho třída

POPIS HOTELU

Hotel je po architektonické stránce symbolem moderní Budapešti. Disponuje elegantními pokoji několika kategorií s vybavením zohledňujícím rovněž požadavky business klientely (vysokorychlostní internet, trezor, kabelová televize, připojení PC/faxu). Hotelovým hostům je k dispozici wellness centrum, butiky, možnost půjčení vozu či zajištění odvozu limuzínou. Z restaurací si mohou hosté vybrat Bistro Jardin s mezinárodní a typicky maďarskou kuchyní, Ristorante Giardino, která nabízí italské speciality a vína nebo restaurace Nobu, kde jsou připravovány delikatesy japonské kuchyně a sushi.

UBYTOVÁNÍ

Elegantní nekuřácké pokoje jsou vybavené klimatizací, moderním nábytkem, LCD televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem a prostornou luxusní koupelnou. Na vyžádání jsou k dispozici pokoje vyšších kategorií včetně apartmá. Ubytování je zajišťováno se snídaní, případně je možné za příplatek doobjednat polopenzi.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Budapešť - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.