POLOHA

Luxusní hotel leží přibližně 5 km od centrum Estepony a hodinu jízdy od mezinárodního letiště v Malaze. V blízkosti hotelu se nachází množství turistických zajímavostí, k lákadlům určitě patří i 48 km vzdálený Gibraltar. Resort leží pouhých 50m od písečné pláže, zaručuje nádherné výhledy na Středozemní moře, Gibraltar i africké pobřeží a je obklopen rozlehlou tropickou zahradou. V blízkosti hotelu je jezdecký klub a v celé oblasti Andalusie se nachází více než 40 golfových hřišť.
Hotel je členem "The Leading Hotels of the World"
  • 80kmletiště Malaga
  • 32kmMarbella centrum
  • 50mpláž

POPIS HOTELU

Přepychový hotel a nádhernými výhledy na Středozemní moře, Gibraltar i africké pobřeží se nachází pouhých 50 m od krásné písečné pláže v rozlehlé tropické zahradě. V areálu jsou k dispozici také 3 venkovní bazény s lehátky a slunečníky, rozsáhlé wellness centrum (vnitřní bazén, sauna, masáže, kompletní péče o celé tělo), kadeřník, obchod, směnárna a dětský klub. Ke sportovnímu vyžití slouží tenisové kurty, fitness, hřiště na volejbal a nabídka vodních sportů na pláži.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje 147 nedávno zrenovovanými pokoji a apartmá (deluxe pokoje, junior a deluxe apartmá). Hoteloví hosté mohou využít nabídky 4 restaurací - místní, italská a středomořská kuchyně (restaurace La Brisa je nejromantičtější restaurace v Esteponě) a 2 barů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Malaga - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.