POLOHA

Tento špičkový plážový hotel ze sítě Kempinski se nachází na vnějším oblouku umělého ostrova The Palm Jumeirah.Svůj pobyt ve zdejším hotelů si můžete zpestřit celodenní návštěvou nedalekého zábavního aquaparku Aquaventure Atlantis, který se nachází jen 3,5km od hotelu. Nejzajímavější atrakcí je 27 m vysoká a 61 m dlouhá skluzavka Ziggurat, která se nachází na vrcholku mayské věže, ze které sjedete velkou rychlostí až do průhledného tunelu, který je obklopen akváriem se žraloky a rejnoky.Samozřejmě pro návštěvníky, kteří neholdují adrenalinu je připravena řada mírnějších skluzavek, tobogánů a jiných atrakcí. Velmi využívaným zážitkem je rovněž delfíní zátoka /Dolphin Bay/, kde si za určitý poplatek můžete pohrát, zaplavat s delfíny. Zajímavou návštěvu slibuje také The Lost Chambers, což je obrovské akvárium s 65 000 živočichy, které je koncipované jako velká naučná expozice.
Špičkový plážový hotel v Dubaji.
  • 40kmletiště Dubaj
  • 26kmBurj Khalifa
  • 13kmEmirates Golf Club

POPIS HOTELU

Resort leží přímo u 500 m dlouhé písečné pláže na umělém ostrově The Palm, nabízí ubytování v deseti kategoriích ubytovacích jednotek od suite, přes více ložnicové suity a apartmány až po 6 ti ložnicové vily, takže si každá i velmi početná rodina může vybrat dostatečný komfort a pohodlí. Jedná se o jediný hotel/ resort tohoto typu v Dubaji, s ohledem na širokou nabídku víceložnicových variant je vhodný pro větší rodiny nebo skupiny přátel. K zábavě a sportovnímu vyžití slouží bazén, vodní sporty na pláži, plážový volejbal, stolní tenis, půjčovna kol, hodiny jógy a pilates, tenisové hřiště a lekce potápění. Relaxovat můžete v místních špičkových lázních Cinq Mondes Spa s velkou nabídkou procedur a různých masáží.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Standardní suity mají oddělený obývací pokoj od ložnice a jsou vybaveny kuchyňkou s jídelní částí, příslušenstvím na přípravu čaje nebo kávy Nespresso, pracovním stolem, trezorem, televizí a koupelnou s vanou nebo sprchou. Gurmáni si přijdou na své v některé ze zdejších restaurací , např. Brunello - The Italian Bistro – celodenní restaurace se specialitami italské kuchyně. V případě příznivého počasí můžete zavítat na grilované steaky či grilované mořské plody do - Bonfire - beach BBQ.Na obědy a večeře můžete rovněž zavítat do Beluga Beach restaurantu na středomořskou kuchyni. Pro večerní drink, posezení s přáteli, sledování sportovních přenosů nebo k partičce biliárdu slouží K-West.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000