POLOHA

Luxusní hotel Grand Hotel River Park se nachází na břehu Dunaje v centru Bratislavy jen 15 minut od letiště Bratislava a 35 minut od letiště z Vídně. Pohodlným způsobem dopravy do hotelu je i plavba lodí Twin-City-Liner po Dunaji, která odplouvá od vídeňského náměstí Schwedenplatz. Tato cesta trvá zhruba hodinu a 15 minut. Historické centrum Bratislavy je z hotelu snadno dostupné pěšky.
Užijte si luxus na břehu Dunaje - ubytujte se v hotelu Grand Hotel River Park.
  • 15kmletiště Bratislava
  • 65kmletiště Vídeň
  • 330kmPraha
  • 2kmBratislavský hrad

POPIS HOTELU

Nezapomenutelný rukopis interiérům vtiskla architektka Zuzana Cambelová, která spolupracovala na Grand Hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách. Onyxové obklady, zlato, mramor, holandské hedvábí, mramor z Portugalska a Itálie, žula z Turecka - to vše je Grand Hotel River Park. Hotel poskytuje prvotřídní služby, výjimkou není například transfer lodí, helikoptérou, či limuzínou Rolls Royce nebo BMW. Pro relaxaci je v hotelu k dispozici centrum Zion spa, jehož filosofií je naplnění lidské touhy po harmonii těla, duše a mysli. K regeneraci tak hosté mohou využít bazén s hydromasážními tryskami, vířivku, finskou saunu, parní lázeň či odpočívat v relaxační místnosti. Hotel nabízí více než desítku konferenčních místností a sálů, kde je možné uspořádat jednání či větší konference. Ve všech místnostech je dostatek denního světla a mnohé z nich mají také balkon s výhledem na Dunaj. V restauraci River Bank, nacházející se přímo na břehu Dunaje, jsou servírovány tradiční regionální a mezinárodní speciality z nejlahodnějších sezónních a bio produktů. Na večeři či skleničku si mohou hosté zajít také do restaurace Arte Wine & Tapas, která Vám večer zpříjemní nabídkou 390 různých druhů vín a šampaňského z mezinárodních vinných sklípků.

UBYTOVÁNÍ

Užijte si luxus v prostorných, elegantních a světle zařízených pokojích. Zaručeně Vás upoutá a překvapí všudypřítomný smysl pro detail a útulnost, vše perfektně splňující koncept a filosofii hotelu "luxus na břehu Dunaje". Samozřejmou součástí vybavení pokojů je moderní koupelna, minibar, trezor, LCD televize a pracovní stůl.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.