Poloha

Seychelské souostroví se nachází severovýchodně od Madagaskaru a je světově známé pro krásnou přírodu. Seychely tvoří více jak 100 ostrovů (včetně těch korálových) které jsou roztroušeny na ploše přesahující 1mil. Km2. Geograficky se Seychelské ostrovy dělí na vnitřní a vnější. Vnitřní ostrovy obklopují Mahé, vnější leží až 230 km od hlavního ostrova. Tyto ostrůvky, spíše však jde o korálové atoly jsou málokdy navštěvované díky své relativní odlehlosti. Několik z nich je prodáno světovým celebritám a většinou zde jen neporušená příroda, skály a fauna. Zátoka Baie Lazare nabízí intimní a exotický tropický ráj uprostřed nedotčené krásné přírody a nádhernou písečnou pláž. Hotel se nachází v jižní části ostrova Mahé, v zálivu Baie Lazare. Letiště je vzdáleno 20 minut jízdy a hlavní město Victoria 40 minut jízdy.
oáza klidu na krásné pláži
  • 19kmletiště
  • 0mpláž
  • 15kmgolf

Popis hotelu

Špičkový hotel disponuje 150 elegantně zařízenými pokoji (5 typů) a suite. Pro rodiny s dětmi je ideální volbou právě některá ze 3 kategoriií suite a to nejen dostatečnou plochou (76m2) ale rovněž dispozičně poskytne ideální komfort (ložnice, oddělený obývací pokoj a lounge).Relaxovat můžete u bazénu, pro sportovce je připraveno plně funkční fitness nebo 2 tenisové kurty. Seychelly Kempinski Resort díky své poloze v jižní, klidné části hlavního ostrova Mahé, na jedné z nejkrásnějších seychelských pláží, nabídne opravdový odpočinek.

Ubytování a stravování

Pokoje mají vlastní koupelnu, WC, klimatizaci, satelitní TV, připojení k internetu WiFi (za poplatek), lednici, trezor, terasu nebo balkon a obývací část. Gurmáni si přijdou na své v hlavní bufetové restauraci Cafe Lazare, restaurace specializovaná nejen na dary moře`a a la carte L’Indochine. Drink si hoteloví hosté mohou dopřát v některém ze dvou barů (Windsong Bar je na pláži), kde je připravena také pestrá nabídka exotických koktejlů. V hotelu je možno předem zajistit stravování ve formě polopenze.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Mahé - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.