Poloha

Luxusní hotel Kempinski Soma Bay postavený ve stylu maurské pevnosti s orientálními prvky leží na východním pobřeží Rudého moře na jedné z nejkrásnějších pláží poloostrova Soma Bay s ideálními podmínkami pro potápění a šnorchlování. Součástí hotelu je The Cascades Golf & Country Club s 18jamkovým golfovým hřištěm (vzdáleno cca 5 minut) a lázeňské centrum Les Thermes Marins Thalasso Spa a Thalasso Center. Vzdálenost hotelu od letiště v Hurghadě je zhruba 45 km.
Osobní servis není pro nás pouze fráze, jsme tu jen pro vás.
  • 45kmletiště
  • 0mpláž
  • 60kmHurghada
  • 3kmgolf

Popis hotelu

Hotel disponuje vstupní halou s 24 hodinovou recepcí, směnárnou, lobby barem, internetovým koutkem, 5 restauracemi a 3 bary včetně plážového baru, obchodním centrem (minimarket, butik, zlatník, suvenýry), konferenčními místnostmi, prádelnou, službou lékaře na zavolání. V areálu resortu se nachází velký bazénový komplex rozloze o cca 7000 m2 s vodopády, lagunou, línou řekou, dále rodinným bazénem, dvěma dětskými bazény a vířivkou. Pro příznivce sportu je připraveno golfové hřiště, fitness centrum s tělocvičnou, tenisové a squashové kurty, plážový volejbal či vodní sporty na pláži. V lázeňském centru se nabízí několik druhů masáží, saun, procedur, turecké lázně, solárium, vířivka, centrum krásy s kosmetikou. Pro děti pak dětský klub (od 4 do 12 let), 2 dětské bazény, hřiště, herna, dětský koutek v restauraci či hlídání (za poplatek).

Ubytování a stravování

Ubytování je možné ve 325 kvalitně vybavených prostorných pokojích či apartmánech: 127 pokojů s výhledem na lagunu (39 - 42 m2), 114 pokojů (39 - 42 m2) ve vyšších poschodích s balkonem a panoramatickým výhledem na moře a pláž, 50 Laguna club pokojů (39 - 42 m2), 22 junior suite (45 - 75 m2), 10 deluxe suite (75 - 120 m2) a 2 prezident suite (145 – 185 m2). Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén, župan, pantofle), klimatizací, satelitní TV, trezorem, připojením na internet, minibarem (nealkoholické nápoje zdarma, alkoholické nápoje za poplatek), balkonem či terasou. Na vyžádání lze zajistit dětskou postýlku zdarma. Stravování je formou polopenze (snídaně a večeře bufetovým způsobem). Za příplatek je možné si objednat obědy v a la carte restauraci.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Hurghada-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.