Speciální nabídka pro pobyty na 7 a více nocí pobytu.

POLOHA

Luxusní hotel Kempinski je situován přímo na břehu Středozemního moře ve vzdálenosti 25 minut jízdy od mezinárodního letiště v Antalyi. V bezprostředním sousedství se nacházejí golfová hřiště Antalya Golf Club a National Golf Club, kde si můžete zahrát golf v překrásném prostředí borových a eukalyptových hájů. Do centra Beleku s množstvím nákupních možností dojedete za 10 minut.
Hotel je skvělým místem pro příznivce golfu.
  • 32kmletiště Antalya
  • 42kmAntalya centrum
  • 1,5kmNational Golf Club
  • 10kmBelek centrum

POPIS HOTELU

Hotel byl otevřen v roce 2005 a jeho architektura odráží tradiční seldžucký styl. Zaměřuje se především na zajištění relaxace a wellness služeb pro své hosty. K dispozici je největší a nejlépe vybavené lázeňské centrum v Turecku (3 600m² ) - thalassoterapie, turecké lázně, finská a ruská sauna, masáže. Součástí resortu jsou vnitřní a venkovní bazény, vířivka, 3 tenisová hřiště, vodní sporty, dětský klub a 2 golfová hřiště. Plně vybavené konferenční prostory nabízí komplexní služby pro pořádání seminářů a firemních akcí.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Resort disponuje 157 pokoji (superior, deluxe pokoje - cca 38m²) a 18 luxusními apartmá a vilkami (60-193m²). Stravování je poskytováno formou bufetové polopenze s možností dokoupení ultra all inclusive. Hotel nabízí širokou škálu stravovacích možností - restauraci se středomořskou kuchyní, autentickou tureckou restauraci, stylový golfový bar s terasou, Palm Pavillion Bar & Grill - speciality na grilu, italskou restauraci a kavárnu.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Antalya -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018