Poloha

Luxusní hotelový komplex se nachází 6 kilometrů od hlavního města uprostřed zeleně s borovicemi a cypřiši, přímo na písečné pláži s pozvolným vstupem do moře.
Hotel pyšnící se oceněním "Zelený klíč".
  • 6km letiště
  • 6km centrum
  • 0m pláž

Popis hotelu

Hotel zajišťuje stravování v hlavní – bufetové restauraci Horizont, která pořádá řecké a italské tématické večery, plážové taverně Akti a 2 restauracích a la carte Asterias a Albatros. Dále jsou hostům k dispozici 2 bary, internetový koutek, herna, divadlo s folklorními večery a živou hudbou, konferenční sál a hotelové lázně zahrnující vstup do vyhřívaného bazénu, jacuzzi, sauny, hammam, relaxační pokoj, péči o tělo a různé druhy masáží. Sport a zábava zahrnuje stolní tenis, tenis, plážový volejbal, aerobik, paragliding, vodní sporty, bazén s mořskou vodou s lehátky a slunečníky zdarma (i na pláži). Pro děti je k dispozici hřiště, mini club a bazén.

Ubytování a stravování

Hotelové ubytování je zajištěno celkem ve 259 pokojích, 170 pokojích v hlavní budově a 89 bungalovech. K základnímu vybavení každého pokoje patří balkón nebo terasa, koupelna se sprchou, klimatizace, telefon, rádio, satelitní televize, minibar nebo lednička, trezor, přístup na internet. Ubytování je zajištěno s polopenzí.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Kerkyra -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.