Poloha

Letovisko Krabi leží v jižním Thajsku na stejné zeměpisné šířce jako ostrov Phuket a láká každým rokem víc a víc návštěvníků na neporušenou krajinu s bělostnými plážemi, hustými tropickými lesy, kouzelnými zátokami a kuželovitými ostrůvky typického tropického krasu, které dávají krajině neopakovatelný půvab. Na ostrov Krabi se dostanete vnitrostátní linkou z Bangkoku cca za 1,5 hodiny letu.
Krabi – tropický ráj
  • 25kmletiště Krabi
  • 1kmpláž
  • 1kmAo Nang

Popis hotelu

Příjemný hotel Krabi Thai Village Resort se nachází 10 minut pěšky od pláže Ao Nang a od obchodů a restaurací. Nabízí tři bazény, dětský bazén , 4 restaurace a lázeňské centrum Vimala, které poskytuje mj. bylinnou parní lázeň a květinovou lázeň.

Ubytování a stravování

Ubytování je rozmístěno ve dvou- třípodlažních vilách kde se kombinuje tradiční thajský styl výstavby s nejmodernějším vybavením. Nabízí se celkem 120 pokojů s balkonem, které disponují klimatizací, minibarem, vysoušečem vlasů, trezorem a rychlovarnou konvicí. Venkovní restaurace Greenery slouží pro snídaně, obědy a večeře se podávají v restauraci Rotisserie s výhledem na záliv Nopparat Thara. Bazénový bar ve stylu thajského pavilonu podává lehké občerstvení. Ubytování je zajišťováno se snídaní, za příplatek lze doobjednat polopenzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Krabi-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.