Poloha

Resort Kuramathi ve tvaru půlměsíce se nachází na Severním Ari atolu, svou rozlohou 1700m x 150m se řadí mezi větší resorty. Obklopen je nádhernou zahradou s vysokými palmami a množstvím květin. Z mezinárodního letiště v Male vás sem dopraví hydroplán za 15 minut. Pobyt zde doporučujeme pro jakoukoli klientelu, pro páry i pro rodiny s dětmi, je určen spíše pro aktivní dovolenou. Kolem ostrova jsou výborné potápěčské lokality i podmínky pro šnorchlování.
Skvělé potápěčské lokality.
  • 70kmletiště
  • 0mpláž
  • letiště – 70km, pláž – 0m

Popis hotelu

K vybavení resortu patří 6 restaurací nabízející širokou škálu pokrmů jako jsou čerstvé úlovky z maledivských vod, indické pokrmy, speciality thajské kuchyně, barbeque, pochutnat si můžete i na italské pizze nebo biopotravinách pěstovaných přímo na ostrově. Dále je zde k dispozici 6 barů včetně baru u bazénu, na pláži i diskotéky, knihovna, obchod se suvenýry, zlatnictví. Ke sportovnímu vyžití pak slouží 2 bazény, fitness centrum, tenis, volejbal a množství vodních sportů. Potápěčské centrum je na ostrově vybaveno dekompresní komorou. Dětský klub pro děti od 3 do 12 let, na ostrově je té lékař. V lázeňském centru se můžete nechat hýčkat celou řadou procedur, které jsou založeny na tradičních základech z Indie, Thajska či Indonésie. Pobyt si také můžete zpříjemnit různými výlety, které resort organizuje – návštěva okolních ostrovů, místních vesniček, noční rybaření či plavba při západu slunce.

Ubytování a Stravování

Hostům je k dispozici výběr z několika kategorií ubytování od plážových vil, přes vily s vířivkou, vodní vily či plážové vilky určené novomanžele na líbánkách. Všechny ubytovací jednotky jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, venkovní koupelnou, minibarem, trezorem, SAT TV, telefonem, vysoušečem vlasů, příslušenstvím na přípravu kávy a čaje, CD přehrávačem. K dispozici je též venkovní veranda s posezením. Pobyt je možné zajistit s plnou penzí či jedním ze dvou programů all inclusive.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000