Poloha

Atol Lhaviyani, kde se nachází resort Kuredu, leží v oblasti známé především hojností ryb. Ostrov je vzdálen 150km od mezinárodního letiště v Male, hydroplán vás sem dopraví za cca 40 minut. Patří mezi větší ostrovy, nachází se zde jedno z největších potápěčských center na Maledivách, součástí je i dekompresní komora. Rozloha ostrova je 1800 metrů x 325 metrů, resort je držitelem několika ocenění (např. Tripadvisor „Certificate of Excellence“).
aktivní dovolená v exotickém ráji
  • 152kmletiště Male
  • 0mpláž

Popis hotelu

Hosté mohou využít služeb některé ze 7 restaurací, 6 barů, kavárny či maledivské čajovny. Pohodlí pak doplňují obchody se suvenýry, butik, obchod s potápěčskými potřebami, společenská místnost s televizí, knihovna, možnost WiFi v lobby. Ke sportovnímu vyžití pak v resortu slouží 3 bazény, fitness centrum, lázně, tenisové kurty, stolní tenis, stolní fotbal, šipky, golfové hřiště, potápěčské centrum, centrum vodních sportů (kanoje, windsurfing, parasailing, katamarán a další). Pro zpestření pobytu hostů na ostrově hotel organizuje různé exkurze jako rybaření, poznávání okolních ostrovů, výlet za delfíny, grilování a mnoho dalšího. Na ostrově je k dispozici též lékař.

Ubytování a stravování

Resort nabízí ubytování v celkem 383 pokojích různých kategorií. K dispozici jsou zahradní či plážové bungalovy, plážové a vodní vily či vily s vlastním bazénem. Všechny pokoje mají klimatizaci, stropní větrák, venkovní koupelnu se sprchovým koutem, minibar, trezor, telefon, CD přehrávač, Nespresso přístroj na přípravu kávy nebo čaje. Na výběr je pobyt s několika druhy stravování od pobytu se snídaní až po program all inclusive nebo all inclusive Gold.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000