Poloha

Jedná se o jeden z větších resortů Malediv v severním Male atolu na ostrově Vihamanafushi. Motorový člun vás do tohoto ráje z mezinárodního letiště v Male dopraví za pouhých 10 minut. Rozloha ostrova je 500 metrů x 300 metrů, je proslulý především svými výbornými službami, bohatým společenským vyžitím a skvělou kuchyní.
nezapomenutelné kulinářské zážitky
  • 3kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Resort je idylickým útočištěm pro strávení příjemné dovolené. Nabízí širokou škálu rekreačních, sportovních aktivit a zábavy. Své služby poskytuje klientům již od roku 1972, v roce 2004 byl kompletně přebudován a přestavěn. Stravovat se můžete v jedné ze sedmi restaurací. Výběr je opravdu bohatý jak z mezinárodní kuchyně tak místních specialit. Zakončit den můžete pak v plážovém baru. Kurumba Resort to je nekonečné množství sportovních aktivit, jako jsou vodní sporty včetně šnorchlování a potápění, fitness centrum, tenis, stolní tenis, volejbal, stolní hry a mnohé další. Hotelové lázně „The Spa“ nabízejí širokou paletu léčebných, masážních a zkrášlujících procedur. Pro děti je zde připraven dětský klub, resort zajišťuje též hlídání dětí. Milá obsluha a pohostinnost tohoto resortu vám zpříjemní chvíle zde strávené.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje pokoji různých kategorií od superior a deluxe pokojů přes různé kategorie vilek až po Royal Kurumba rezidenci. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem, vanou, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem, satelitní TV, příslušenstvím ro přípravu kávy nebo čaje. Pobyt je možné zajistit se snídaní, polopenzí nebo formou all inclusive.

Fotogalerie

© 2018 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000