Poloha

Jedná se o jeden z větších resortů Malediv v severním Male atolu na ostrově Vihamanafushi. Motorový člun vás do tohoto ráje z mezinárodního letiště v Male dopraví za pouhých 10 minut. Rozloha ostrova je 500 metrů x 300 metrů, je proslulý především svými výbornými službami, bohatým společenským vyžitím a skvělou kuchyní.
Nezapomenutelné kulinářské zážitky.
  • 3kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

Resort je idylickým útočištěm pro strávení příjemné dovolené. Nabízí širokou škálu rekreačních, sportovních aktivit a zábavy. Své služby poskytuje klientům již od roku 1972, v roce 2004 byl kompletně přebudován a přestavěn. Stravovat se můžete v jedné z 8 restaurací. Výběr je opravdu bohatý jak z mezinárodní kuchyně tak místních specialit. Zakončit den můžete pak v plážovém baru. Kurumba Resort to je nekonečné množství sportovních aktivit, jako jsou vodní sporty včetně šnorchlování a potápění, fitness centrum, tenis, stolní tenis, volejbal, stolní hry a mnohé další. Hotelové lázně „The Spa“ nabízejí širokou paletu léčebných, masážních a zkrášlujících procedur. Pro děti je zde připraven dětský klub, resort zajišťuje též hlídání dětí. Milá obsluha a pohostinnost tohoto resortu vám zpříjemní chvíle zde strávené.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje pokoji různých kategorií od superior a deluxe pokojů přes různé kategorie vilek až po Royal Kurumba rezidenci. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelnou se sprchovým koutem, vanou, vysoušečem vlasů, trezorem, minibarem, satelitní TV, příslušenstvím ro přípravu kávy nebo čaje. Pobyt je možné zajistit se snídaní, polopenzí nebo formou all inclusive.

Superior room

Na ostrově najdeme celkem 38 dvoulůžkových pokojů typu superior. Pokoje v přízemí nabízí venkovní terasu, pokoje v druhém patře mají soukromý balkon s výhledem do zahrady. Prostorná ložnice navazuje na otevřenou koupelnu plně vybavenou vanou a vnitřní i venkovní sprchou. Maximální kapacita pokoje jsou pro 3 osoby.

Beach villa with jacuzzi

Součástí soukromé vily, ze které je úžasný výhled na západ slunce, je ložnice s postelí King Size a vnitřní koupelna s vanou a sprchou, veranda s výhledem na oceán a zahrada s privátní vířivkou. Celková rozloha vily je 103 m2. Maximální kapacita vily jsou 3 dospělé osoby či 2 dospělé osoby a 2 děti.

Termíny a ceny

Ubytování zajišťujeme ve všech typech pokojů resortu. Níže ceník pro vybrané pokoje na sezónu 2019.
Ceny ostatních typů pokojů na vyžádání.

   11.1. - 30.4.2019  1.5. - 24.7.2019  25.7. - 31.10.2019
 superior room  5.320,- Kč  4.200,- Kč  3.700,- Kč
 beach villa with jacuzzi  9.690,- Kč  8.870,- Kč  8.040,- Kč
*Cena za osobu včetně snídaně při obsazení 2 osobami.

Stravování za příplatek


 typ stravování  cena za osobu / den
 polopenze  2.160,- Kč
 plná penze  3.900,- Kč
 all inclusive  5.000,- Kč

Transfer

Ostrov je vzdálen 3 km od letiště. Transfer je zajištěn lodí. typ transferu  cena
 motorový člun  3.610,- Kč

* Cena na osobu za zpáteční transfer letiště Malé - hotel - letiště Malé


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000