POLOHA

Luxusní hotel Kuum se nachází přímo u moře v privátní zátoce, 18km od centra Bodrumu lákajícího návštěvníky k prohlídce historického přístavu i k návštěvě znamenitých restaurací a nočních klubů.
Úchvatné výhledy na Egejské moře, moderní design a luxusní služby uspokojí požadavky nejnáročnějších klientů.
  • 45kmletiště Bodrum
  • 18kmBodrum centrum

POPIS HOTELU

Architektura tohoto unikátního butikového hotelu byla inspirována regionální krásou, přírodními zdroji a historickým odkazem jihozápadního Turecka a Egejského moře. Různorodé programové elementy designu, všechny ohyby a tvary korespondují s topografií a mořskými výhledy. Hotel se může chlubit nejlépe zařízenými lázněmi v této oblasti. Je zde restaurace, recepce, bar, obchod, prádelna, kadeřnictví, směnárna, sauna, fitness centrum, wellness centrum, masáže, kosmetický salon, vířivka, turecké lázně hammam, krytý bazén, WiFi a parkoviště. Gurmánská restaurace nabízí výběr středomořské kuchyně a rybí speciality. Součástí hotelu je prostorná dřevěná terasa s přímým vstupem do moře.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Resort má 66 pokojů a 13 privátních rezidencí s přímým výhledem na moře. Pokoje s prosklenými koupelnami jsou navrženy pro vizuální potěšení a komfort nejlepšími světovými designéry. Přírodní materiály a kámen jsou důmyslně využity v prostoru a v kombinaci s výhledem na blankytně modré Egejské moře navozují pocit uvolnění. Pokoje ve druhém a třetím poschodí mají velký balkón, pokoje v přízemí terasu do zahrady. Snídaně jsou zde servírované.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha –  Bodrum -  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.