Poloha

Kallithea - menší prázdninové letovisko s pohodovou atmosférou, leží cca 7 km jižně od hlavního města Rhodos. V centru je množství obchůdků, taveren a restaurací. Hlavním lákadlem střediska jsou bývalé přímořské termální lázně Thermai Kalythiai, které jsou od letoviska vzdáleny přibližně 3km. Zdejší termální prameny známé a vysoce ceněné již ve starověku, byly ve 20.století kompletně obnoveny italskými staviteli a jsou častým cílem výletu návštěvníků z celého ostrova Rhodos. Moře je zde velmi čisté, voda průzračná - Kalithea je vyhledávána i milovníky potápění
luxusní resort s all inclusive
  • 15kmletiště
  • 500mpláž
  • 9kmměsto Rhodos
  • 3kmcentrum Faliraki

Popis hotelu

Komplex nabízí svým hostům veškerý komfort, relaxaci a klid. Hotel disponuje 386 pokoji, které jsou rozděleny do 12 různých kategorií - pokoje, apartmá, rodinná apartmá a vilky se zahradou a privátním bazénem - jsou rozprostřeny na rozloze cca 120.000 m2. Dvě kategorie pokojů s označením Junior Suite s výhledem na bazén a Bungalovy s privátnim bazénem se nacházejí v části vyhrazené pouze dospělým hostům. V hotelu je k dispozici několik bazénů, fitness, směnárna, prádelna, půčovna aut a miniclub pro děti. Krásná písčito-oblázková pláž označená "Modrou vlajkou", se nachází cca 500m od hotelu (privátní podchod pod silnicí). Resort se pyšní několika oceněními,včetně certifikátu cestovatelského servru Tripadviser.Nejen děti jistě uvítají blízkost druhého největšího vodního parku v Evropě, který je hned v sousedství resortu (cca 200m)

Ubytování a Stravování

Základní ubytovací jednotkou jsou Superior pokoje, které mají z velké části výhled do zahrady a mohou zde být ubytovány max.3 osoby (30m2), Klimatizované pokoje jsou elegantně laděny v tonech a odstínech hnědé a šedé barvy, jsou situovány v dvoupatrových vilkách nebo hl. budově, k dispozici mají bakon nebo terasu.Za příplatek je možné zajistit stravování ve formě all inclusive . Gurmáni mají k dispozici několik restaurací a barů.Da Vinci restaurant – hlavní restaurace(buffet) s řeckými, středomořskými a mezinárodními specialitami. L’ Etoile a la carte restaurant – v posledním patře hlavní budovy, nutnost rezervace předem. The Grill Corner- je další a la carte restaurace s řeckými a mezinárodními specialitami na grilu.Na drink můžete zajít do některého z pěti zdejších barů.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Rhodos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.