Poloha

Ostrov Tahaa se nachází cca 200 km od hlavního ostrova Tahiti. Dominantou ostrova je vyhaslá sopka Ohiri, ze které se naskýtá nádherný výhled na celé okolí. Díky vzácnému druhu orchidejí je ostrov často přezdíván "vanilkový ostrov" - pokrývá až 70% produkce vanilky v Polynésii. Celý ostrov je obkloben mnoha malými ostrovy, které Vás okouzlí svými zářivými plážemi a bílým pískem. Resort se nachází na ostrůvku Tautau, 35 minut lodním transferem z letiště na ostrově Raiatea a 5 minut lodí od hlavní vesnice Tapuamu na ostrově Taha'a.
Kouzelný ráj se smaragdově zbarvenou lagunou - to je ostrov Tahaa
  • 35min lodíletiště Raiatea
  • 5min lodíhlavní vesnice Tapuamu

Popis hotelu

Luxusní resort, který je součástí světoznámé sítě Relais & Chateaux byl otevřený v roce 2002 a je postaven v tradičním polynéském stylu. O uspokojení kulinářských potřeb hostů se starají tři restaurace, které podávají polynéské pokrmy, jídla z čerstvých mořských plodů nebo pořádají plážové barbecue. Dále jsou k dispozici dva bary, sladkovodní bazén s lehátky, osvětlený tenisový kurt, volejbalový kurt, jacuzzi, lázně, centrum potápění a vodních sportů, dva butiky a směnárna.

Ubytování a stravování

Resort nabízí ubytování ve 48 vodních bungalovech a ve 12 plážových vilách, které disponují vlastním bazénem a tropickou zahradou. Suite a vily jsou vybavny klimatizací, stropním větrákem, minibarem, varnou konvicí pro přípravu kávy či čaje, televizí s kabelovým příjmem, TV CD přehrávačem a telefonem. Vodní bungalovy mají navíc terasu s lehátky a přímý vstup do laguny. Ubytování je zajišťováno bez stravování. Za příplatek lze objednat snídaně, polopenzi i plnou penzi.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Papeete - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.