Poloha

Resort se nachází přímo u písečné pláže v severní části ostrova nazývaného Basse-Terre, v oblasti Deshaies, pouze 30 minut od mezinárodního letiště Pointe-á-Pitre. Poloha hotelu přímo vybízí k výletům za poznávání přírodních krás ostrova, trekům do deštných lesů a k vodopádům i výpravám do podmořského světa bohatého na ryby i korály. jedna z nejkrásnějších pláží ostrova Plage de la Grande Anse je od hotelu vzdálená jen 3 km.
To správné místo pro vaši klidnou dovolenou...
  • 37kmletiště Pointe-a-Pitre
  • 0mpláž
  • 35kmcentrum Pointe-a-Pitre
  • 6kmDeshaies

Popis hotelu

Komplex nabízí ubytování ve 133 pokojích hotelového typu včetně rodinných pokojů, 7 apartmánů s výhledem na moře a 82 bungalovů situovaných přímo u pláže nebo směrem do vnitrozemí zeleného ostrova s členitým terénem. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, páry a skupiny. V hotelu se pravidelně pořádají lekce vodní gymnastiky, zumby a jógy. Ze sportovišť lze zdarma využít například místní volejbalové a tenisové hřiště, bowling a billiard. U pláže je umístěno Sail & surf centrum k zapůjčení kajaků, vybavení na surfování a paddle boardů.

Ubytování a stravování

Klimatizované pokoje jsou vybaveny šatnou, koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, satelitní televizí s plochou obrazovkou, mini lednicí a zásuvkami o napětí 220 V. V hotelu se nacházejí 2 restaurace – jedna z nich je vybudována převážně z dřevěného materiálu s výhledem na Karibské moře. Hostům jsou dále k dispozici 2 bary, recepce s nepřetržitým provozem, konferenční místnost pro 160 osob, bazén a zázemí dětského klubu. Wi-fi připojení zajišťuje hotel zdarma na pokojích, v bungalovech, restauracích a barech. Na pláži jsou k dispozici lehátka se slunečníky zdarma. Pro zájemce možnost zapůjčení plážových osušek (za vratný poplatek). Stravování je možné formou bufetové snídaně, polopenze nebo Langley All Inclusive Program zahrnující bufetovou snídani a večeři, oběd, snack v průběhu dne, nealkoholické a alkoholické nápoje včetně koktejlů.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.