Poloha

Luxusní hotel Le Méridien Lav, obklopený krásnými zahradami, je situován v městečku Podstrana. Exkluzivní poloha přímo u pláže s krásným panoramatickým výhledem na Jaderské moře, dalmatské ostrovy a idylickou rybářskou vesnicí Stobreč. Město Podstrana se nachází pouhých 8 km jižně od Splitu mezi řekou Žrnovnica a střediskem Mutogras. Městečko se rozprostírá v délce 6 km podél mořského pobřeží. Tato oblast oplývá nevelkými, ale pěknými plážemi z jemných oblázků a bohatým středomořským rostlinstvem a borovicemi. Podstrana je kromě kulturního dědictví známá také svým výborným vínem a olivami.
Privátní pláž, marina pro jachty a křišťálově čistá voda.
  • 25kmletiště Split
  • 0mpláž
  • 8kmcentrum Split

Popis resortu

Špičkový resort Le Méridien Lav patřící do sítě Marriott obdržel několik ocenění World Travel Awards. K hotelu patří soukromý přístav s kotvištěm až pro 75 jachet a soukromá pláž. Hotel nabízí také zázemí pro rodiny s dětmi – děti se mohou těšit na dětský klub „Penguin Kids Club“ se dvěma plně vybavenými vnitřními hernami, venkovním hřištěm, dětským bazénem a lezeckou stěnou. V hotelu je možné pořádat bankety, brunche, recepce a samozřejmě také svatby. Pýchou hotelu jsou lázně Diocletian Spa & Wellness - nejexkluzivnější lázně v oblasti Splitu a zároveň jedny z největších v Chorvatsku,na ploše 2.500 m² nabízejí širokou škálu tradičních i moderních masáží. Lázně nabízí mimo jiné i speciální čtyřruční masáž – 2 terapeuti pracují v tandemu a poskytují nezapomenutelný lázeňský zážitek.

Ubytování a stravování

Le Méridien Lav disponuje krásnými pokoji a apartmá s velkými panoramatickými okny a nadčasovým designem. Hotel nabízí ubytování v 381 pokojích a apartmá několika kategorií. Kulinářské zážitky si dopřejte v některé z hotelových restaurací. Restaurace Pivnica (lokální recepty, tradiční chorvatská kuchyně, dalmatské speciality, ale i pizza a těstoviny), restaurace Spalatum (moderní středomořská kuchyně, 3-chodová menu, dětská menu) nebo si dopřejte grilované speciality a dary moře v plážovém 7 Palms Bar & Grill. Na drink nebo kávu zavítejte do některého z barů - Champagne Bar, Art Café, The Laguna Bar, Ventula Lounge Bar a Jim´s Bar.

Termíny a ceny

Ceny ubytování a letenek na vyžádání.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.