Poloha

Luxusní hotel Le Méridien Lav, obklopený krásnými zahradami, je situován v městečku Podstrana. Exkluzivní poloha přímo u pláže s krásným panoramatickým výhledem na Jaderské moře, dalmatské ostrovy a idylickou rybářskou vesnici Stobreč. Podstrana – malé turistické městečko, které se nachází pouhých 8 km jižně od Splitu mezi řekou Žrnovnica a střediskem Mutogras. Městečko se rozprostírá v délce 6 km podél mořského pobřeží. Tato oblast oplývá nevelkými, ale pěknými plážemi z jemných oblázků a bohatým středomořským rostlinstvem a borovicemi. Podstrana je kromě kulturního dědictví známá také svým výborným vínem a olivami.
privátní pláž, marina pro jachty, křišťálově čistá voda
  • 25kmletiště Split
  • 0mpláž
  • 8kmcentrum Split

Popis resort

Špičkový resort Le Méridien Lav patřící do sítě Starwood obdržel několik ocenění World Travel Awards. Jediná soukromé pláži u Splitu (oblázková pláž, betonová plata u hotelu) – pěkné zážitky z křišťálově modrých vod Jadranu. K hotelu patří soukromý přístav s kotvištěm až pro 75 jachet. Hotel nabízí také zázemí pro rodiny s dětmi – děti se mohou těšit na dětský klub „Penguin Kids Club“ se dvěma plně vybavenými vnitřními hernami, venkovním hřištěm, dětským bazénem a lezeckou stěnou (lekce plavání, stolní hry, kreslení, paměťové hry, malování na obličej a spousta dalších aktivit). V hotelu je možné pořádat bankety, brunche, recepce a samozřejmě také svatby.Konferenční a banketové prostory hotelu Le Méridien Lav jsou největší v Jaderském moři – 1 sál, 8 zasedacích místností a funkční venkovní terasa. Plně vybavené business centrum.Další vybavení hotelu: butik, concierge, lékařská ambulance, prádelna a parking.Sportovně založení hosté mají možnost výběru z velké nabídky sportovních aktivit – venkovní „nekonečný“ bazén, dětský bazén, vodní sporty (vodní lyže, parasailing, jízda na banánu, šlapadla, možnost pronájmu lodi s kapitánem, potápění), lekce jógy, aerobic, basketbal, fitness a tenisové centrum. Diocletian Spa & Wellness, nejexkluzivnější lázně v oblasti Splitu a zároveň jedny z největších v Chorvatsku,na ploše 2.500 m² nabízejí širokou škálu tradičních i moderních masáží. Lázně nabízí mimo jiné i speciální čtyřruční masáž – 2 terapeuti pracují v tandemu a poskytují nezapomenutelný lázeňský zážitek.Krom jiného jsou zde také 3 Římské lázně s vyhřívanými salónky, Finská sauna, Whirlpool a relaxační bazének.

Ubytování a stravování

Le Méridien Lav disponuje krásnými pokoji a apartmá s velkými panoramatickými okny,nadčasový design s jasnými barvami v příjemném prostředí. Hotel nabízí ubytování v 381 pokoji a apartmá: pokoje Classic (cca 22-30 m²), pokoje Superior (25-36 m², výhled na moře), Deluxe pokoje (36-43 m², panoramatický výhled na marinu), Adriatic apartmá (43 m², obývací pokoj se sofa a ložnice), Rodinná apartmá (45 m², 2 ložnice), Diplomatic apartmá (68 m²,2 ložnice a salónek, balkón s panoramatickým výhledem) a Prezidentské apartmá (118 m²).Kulinářské zážitky si dopřejte v některé z místních restaurací.Restaurace Pivnica (lokální recepty, tradiční chorvatská kuchyně, dalmatské speciality, ale i pizza a těstoviny), restaurace Spalatum (moderní středomořská kuchyně, 3-chodová menu, dětská menu), ,grilované speciality a dary moře v plážovém 7 Palms Bar & Grill .Na drink nebo kávu zavítejte do některého z barů- Champagne Bar,Art Café,The Laguna Bar, Ventula Lounge Bar a Jim´s Bar.

Termíny a ceny

Transfer na letiště a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Split - Praha, letenku zajistíme na přání za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.