POLOHA

Hotel je situován přímo u pláže San Salvador, v katalánské oblasti Costa Dorada, přibližně 40 minut jízdy od letiště v Barceloně. V blízkosti hotelu se nachází množství obchodů, restaurací i barů. Oblíbeným výletním místem je také Tarragona s množstvím římských památek. Příznivci golfu zajisté ocení blízkost golfové hřištěho La Graiera, které leží pouze 5km od hotelu.
Komfortní hotel vhodný i pro náročné klienty.
  • 55kmletiště Barcelona
  • 65kmBarcelona centrum
  • 40kmTarragona centrum

POPIS HOTELU

Luxusní hotel otevřený v roce 2004, vznikl rekonstrukcí historické budovy z počátku 20.století. Příjemný odpočinek nabízí Ra Wellness Thalasso centrum o velikosti 7200m2 (centrum Ayurvédy, kosmetické služby, jacuzzi, dva bazény s mořskou vodou, sauna, parní lázeň, solárium, relaxační místnost, masáže a další služby). Pro hotelové hosty je k dispozici pokojová služba 24 hodin, venkovní bazény, dětský klub, fitness centrum a konferenční místnost až pro 300 osob.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ

Hotel disponuje 143 pokoji různých typů: Deluxe, Premium, Gran Deluxe a dále Prestige, Duplex a Prezidentské apartmá. V areálu se nachází 3 restaurace a 3 bary, kde si můžete vybrat ze široké nabídky španělské a středomořské kuchyně.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Barcelona - Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.