Poloha

Resort se nachází na ostrově St. Berthelemy, který je součástí francouzského zámořského departmánu v Malých Antilách v Karibském moři. Ostrov se rozkládá na ploše 25 km čtverečních. Francouzské Antily, které se nacházejí v Karibiku, se rozdělují na dva zámořské regiony a departementy: Martinik a Guadeloupe a zámořská společenství Saint–Martin a Saint–Barthélemy (od února 2007). Resort se nachází pouhý 1 km od letiště a 2,5 km od hlavního města Gustavia.
Tento malý ráj na zemi Vás skutečně okouzlí
  • 1km letiště
  • 2,5km hlavní město Gustavia

Popis resortu

Le Tom Beach Hotel leží přímo na krásné písčité pláži Saint Jean. Zpáteční transfery z letiště jsou pro klienty hotelu zdarma. V hotelu se nachází restaurace, 2 bary a bazén. Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky bez poplatku. Je zde dále možnost windsurfingu, vypůjčení si kánoje či využít dalších možných aktivit, které nabízí pláž Saint Jean.

Ubytování a stravování

Hotel disponuje 10 moderně vybavenými pokoji superior, které se nacházejí v přízemí a dále pak 2 deluxe pokoji, které jsou umístěné přímo u pláže. Všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny TV, radiem, Hi-fi systémem, koupelnou s vysoušečem vlasů, bezpečnostní schránkou, minibarem a terasou. Ubytování je zajišťováno se snídaní. Za příplatek je možné objednat i polopenzi.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - St. Barthelémy - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.