poloha

Luxusní hotel s pouhými 31 pokoji se nachází pouhé 2 km od městečka Baja Sardinia a je vhodný pro náročné klienty vyhledávající klid, soukromí a osobní přístup. Živější městečko které nabízí návštěvníkům široké zázemí s bary, restauracemi, supermarkety, diskotékami a proslulými butiky. Je to ale také místo s krásnou přírodou a výjimečně zabarveným mořem.
18 jamkové golfové hřiště Pevero Golf Club se nachází asi 18 km od hotelu.
  • 31km letiště Olbia
  • 2km centrum Baja Sardinia
  • 200m pláž

popis hotelu

Hostům je k dispozici restaurace „Lunária“ s terasou u bazénu, privátní salonek pro 12 osob, piano bar „Lunaria Lounge“ s terasou, centrum zdraví, luxusní butik, kuřácká zóna „ Cactus Garden“, v zahradě poté bazén s terasou pro slunění s lehátky a slunečníky a plavčíkem. Centrum zdraví „ Recrea“ zahrnuje saunu, fitness, kabiny pro speciální kúry, hydromasážní bazén s vodopádem, masáže atd. Centrum potápění a vodních sportů je v Poltu Qualtu, asi 6 km vzdáleném a 18-ti jamkové golfové hřiště Pevero Golf Club se nachází asi 18 km od hotelu. Krásná písečná pláž se zářivým bílým pískem a průzračným mořem je cca 150 m od hotelu.

Ubytování a stravování

13 prostorných superior pokojů, 9 deluxe, 2 pokoje garden deluxe, 5 junior suite, 1 garden junior suite je komfortně vybaveno. Nejluxusnější suite má velkou ložnici s krbem, koupelnu s jacuzzi, obývací pokoj, zahradu s přímým vstupem k bazénu.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.