Poloha

Přírodní rezervace Entabeni je zahrnuta mezi památky světového dědictví, nachází se v oblasti Waterberg na ploše 22 000 hektarů. Tato oblast je bez výskytu malárie. Skládá se ze skalní formace, travnatých plání a písčitých mokřin, které jsou odděleny 600 metrů vysokým útesem. Vzdálenost od letiště v Johannesburgu je cca 2,5 hodiny.
Zahrajte si golf na světoznámém golfovém hřišti, které je nejdelší v Jihoafrické republice a užijte si krásu africké divočiny
  • 239kmletiště Johannesburg
  • 0mgolf
  • 203kmPretoria

Popis hotelu

Resort se nachází u přírodní rezervace Entabeni, které dominuje majestátní hora Hanglip. Tvoří ho vstupní brána, obchody se suvenýry, restaurace, wellness centrum, botanická zahrada a několik kulturních vesnic. Lze se zde zapojit do mnoha aktivit jako jsou safari - můžete zde spatřit "Velkou pětku", jízda na koni, vyhlídkové lety helikoptérou, balonové safari, návštěva kulturní vesnice a mnoho dalšího. Můžete také navštívit Legend Wildlife Centre, které se zabývá mimo jiné chovem některých ohrožených druhů zvířat jako bílých lvů, sobolích antilop a gepardů. Punc jedinečnosti dává tomuto resortu unikátní golfové hřiště Signature Golf Course, na jehož tvorbě se podílelo osmnáct světových golfových hvězd. Hřiště je nejdelší v Jihoafrické republice a pyšní se slavnou jamkou Extreme 19th. K jejímu odpališti ve výšce 400 metrů na hoře Hanglip se dá dostat pouze helikoptérou, green ve tvaru Afriky se nachází na úpatí hory. Resort disponuje ještě jedním 10 jamkovým golfovým hřištěm, devět jamek vzdává hold slavným jamkám z jiných světových hřišť, desátá jamka je místní.

Ubytování a stravování

Ubytování je zde možné v přízemních vilkách, ve kterých jsou rozmístěny moderně a luxusně vybavené suity s terasou. Neporušená okolní příroda dává možnost zažít pobyt v nefalšované africké divočině. Ubytování je zajišťováno se snídaní. Každá lodge má svou restauraci a hosté tak mají možnost vybírat ze široké nabídky jídel. Golfová klubovna servíruje jídlo po celý den.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.