poloha

Špičkový 5ti hvězdičkový hotel Lesante ve středisku Tsilivi. Hotel leží cca 80m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Ještě nedávno klidné středisko je nyní druhým nejživějším turistickým místem ostrova Zakynthos hned po oblasti Laganas s nepřebernou nabídkou barů, taveren, obchůdků a dalších možností večerní zábavy. Leží na východě ostrova a jeho výhodou je oddělení živého centra od hotelové části střediska, ležící v klidném přírodním prostředí na pěkné pláži. Letiště je vzdálené asi 40 minut jízdy.
Pláž s pozvolným vstupem do moře.
  • 9km letiště
  • 800m centrum Tsivili
  • 80m pláž

popis hotelu

Luxusně zařízená vstupní hala, recepce, piano bar, kadeřnický salón, obchod se suvenýry, konferenční místnost, venkovní bazén, lehátka a slunečníky zdarma, bar u bazénu, vířivka, vnitřní bazén, možnost internetového připojení - zdarma na hotelovém počítači v recepci, WIFI za poplatek.

ubytování a stravování

Nabízíme především vyšší kategorie ubytovacích jednotek - premium deluxe (35m2), executive (40m2), pro rodiny s dětmi jsou vhodné; dvoupokojové family room (60m2) nebo rovněž dvoupokojové junior suite (45m2), pro klienty, kteří si chtějí dopřát na balkoně relax v jacuzzi nabízí hotel další dva typy suites s jacuzzi. Vybavení elegantních pokojů splňuje požadavky na 5ti hvězdičkovou kategorii. Snídaně a večeře jsou podávány formou bufetu. V poměrovém srovnání kvalita x cena vychází tento 5ti hvězdičkový hotel velmi příznivě. Ubytování je zajištěno s polopenzí.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Zakynthos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.