Poloha

Benátky svou romantickou polohou a neopakovatelným šarmem lákají statisíce turistů z celého světa. Jejich historické, umělecké a kulturní dědictví z nich činí světové kulturní centrum. Nachází se zde několik veledůležitých muzeí a galerií celého lidstva. Během roku se zde také odehrává několik velkých slavností a festivalů. K nezapomenutelným zážitkům jistě bude patřit návštěva nejznámějšího, tradičního Benátské karnevalu nebo romantická projížďka na gondole úzkými kanály tohoto čarokrásného dóžecího města.
Hotelový transfer do lázní Palladio, který se nachází v sesterském hotelu Bauer Palladio Hotel & Spa.
  • 9,9km letiště
  • 800m Ponte di Rialto
  • 250m náměstí St.Marco

Popis hotelu

Hotel se nachází přímo v historické části města Benátek, jen kousek od náměstí Sv. Marka (St Mark’s Square). Letiště Marco Polo je od hotelu vzdáleno 10 kilometrů a letiště Treviso 30 kilometrů. Tento historický hotel v benátském stylu s výhledem na Grand Canal s gotickými fasádami nabízí klientům nádherné a stylově navržené apartmány. V hotelu se nachází restaurace De Pisis s terasou na straně Grand Canal s výhledem na Chiesa di Santa Maria della Salute a dále 2 bary, B-bar a Red bar canal. V sesterském hotelu Bauer Palladio Hotel & Spa mohou hosté hotelu Bauer L’Hotel navštívit místí lázně Palladio, kam Vás doveze hotelový transport. V lázních si můžete vychutnat aromatické koupele, jacuzzi či sauny.

Ubytování a stravování

V pokojích se nachází mramorová koupelna v italském stylu, vysoušeč vlasů, mini bar, klimatizace, telefon, satelitní TV, internetové připojení, bezpečnostní schránka. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.