Poloha

Resort leží na ostrově Malolo Island (v severozápadním souostroví Mamanuca Group). Ostrov je vzdálen od přístavu Denarau (na hlavním ostrově Viti Levu) cca 50 minut lodí. Fidži leží v jihozápadní části Tichého oceánu, souostroví tvoří více než 300 ostrovů (100 obydlených), nachází se v tropickém pásu a lze je navštěvovat celoročně, nicméně nejvhodnějším obdobím je květen až listopad. Fidži to nejsou jen romantické ostrůvky, ale také místo, které již objevili také golfisté. Najdeme zde několik golfových hřišť, z nichž 2 hřiště mají mezinárodní ranking – především se jedná o 18-ti jamkové hřiště – Denarau Golf Racquet Club, cca 20 min. od letiště Nadi. Fidži je vzdálené souostroví, ale je blíž než se zdá, na ostrovy Vás dopravíme jen s jedním přestupem!
Resort pro starší 17-ti let.
  • 40km letiště

Popis resortu

Likuliku Lagoon je název romantického resortu a v překladu znamená – klidné vody. Jedná se o resort otevřený v roce 2007, který jako jediný v celém fidžijském souostroví nabízí vodní bungalovy. Resort je vhodný spíše pro romantické dvojice a to nejen charakterem ubytování, ale také svojí přísnou strategií – ubytuje pouze hosty starší 17-ti let. Restaurace, 2 bary, Tatadra lázně, vodní sporty, to vše přispěje k Vaší romantické dovolené v Tichém oceánu.

Ubytování a stravování

Všech 45 pokojů (vodní bungalovy, deluxe beach bungalovy s privátním bazénem nebo bez bazénu) má vybavení odpovídající úrovni resortu (mj. klimatizace, plně zařízená koupelna, open air sprcha, obývací část, ložnice). Ubytování je zajištěno s plnou penzí.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět: na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Nadi-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.