Poloha

Lily Beach resort se nachází v proslulém Ari Atolu na ostrově Huvahendhoo. Z mezinárodního letiště v Male se na resort dostanete pětadvacetiminutovým letem hydroplánem, rozloha ostrova je 500 metrů x 100 metrů. Světově známý je především pro své panenské pláže, bujnou vegetaci a krásnou průzračnou lagunu, která poskytuje ideální podmínky pro šnorchlování.
jeden z nejlepších all Inclusive programů na Maledivách
  • 80kmletiště
  • 0mpláž

Popis hotelu

V roce 2009 zrekonstruovaný a znovuotevřený resort disponuje 113 pokoji ve vilkách různých kategorií a vodních apartmá. Velmi milá a příjemná atmosféra resortu učiní vaši dovolenou nezapomenutelnou. Korálový útes ideální pro potápění je vzdálen na jedné straně ostrova jen asi 15m od břehu, z druhé strany ostrova se nachází krásná bílá písečná pláž. Lily Beach Resort je vhodný pro milovníky šnorchlování, windsurfingu a rybolovu, nachází se zde i potápěčské centrum, možnost vypůjčení si katamaránů či kajaků. Při večerní procházce můžete z mola pozorovat v nasvíceném moři vodní život rejnoků, murén a korálových ryb nejrůznějších barev a tvarů či navštívit jednu ze dvou hotelových restaurací, bary a vychutnat si místní kulinářské umění. K dispozici jsou též 2 bazény, butik, fitness a spa centrum.

Ubytování a stravování

Všechny vily jsou vybaveny klimatizací, stropním větrákem, mají venkovní koupelnu (sprcha, vana), vysoušeč vlasů, satelitní LCD TV, minibar, DVD a CD přehrávač, trezor, telefon, příslušenství na přípravu kávy a čaje, WiFi. Pokojový servis je zajištěn 24 hodin. Hotel se pyšní jedním z nejlepších all inclusive programů (Platinum Plan) na Maledivách.

Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000