Poloha

Lindos, někdy nazývané „zkamenělý sen“ je považováno za nejromantičtější místo na ostrově. Najdete zde spoustu historických památek v tradičním řeckém stylu. Dominantou je starověká akropole se zříceninami chrámu bohyně Athény. Městečko svým návštěvníkům nabízí také příjemné procházky romantickými křivolakými uličkami kolem malých obchůdků
unikátní výhled, romantika- jen pro dospělé
  • 50kmletiště
  • 50mpláž
  • 45kmměsto Rhodos
  • 2kmcentrum Lindosu

Popis hotelu

Luxusní hotel vedený v rámci hotelové skupiny Small Leadings Hotels disponuje pouze 70ti ubytovacími jednotkami rozdělených do šesti kategorií.Standardní pokoje(30m2), junior site (38m2) nebo velmi prostorné pokoje Deluxe (55m2+ 20m2 balkon s výřivkou), zajímavým řešením je jednotka s označením Sharing pool, což jsou dva pokoje (standardní a junior suite), které mají jeden společný,sdílený bazén o ploše 25m2. Pro nejnáročnější je připravena vila (50m2) s ložnící, obývacím pokojem a velkou terasou (50m2) s privátním bazénkem a výřivkou.Top kategorií je Maisonette – dvoupodlažní vila, která má mj. k dispozici i privátní fitness.K hotelovému vybavení patří také 2 venkovní bazény, 1 vnitřní vyhřívaný bazén, terasa s lehátky, fitness, lázně, tenisové kurty, obchody nebo půjčovna aut. Hotel má charakter hillside, vstup na písečnou pláž tedy vede po několika schodech.

Ubytování a Stravování

Moderní a elegantně zařízené pokoje jejichž největším bonusem je krásný, romantický výhled na moře ze všech pokojů. Gurmáni mohou své chuťové zážitky objevovat ve Smeraldo Restaurant – kde se podávají bufetové snídaně, v průběhu dne lehké snacky a oběd a la carte a bufetové večeře s řeckými a středomořskými specialitami.Gastronomický zážitek, kde se podávají pouze večeře Vás čeká v ala carte Five Senses Gourmet Restaurant.Na drink určitě zavítejte do Luna Rossa Lounge Bar nebo si v průběhu dne nechte namíchat osvěžující koktejl v Allegro Pool Bar.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Rhodos-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.