Poloha

Willemstadt, hlavní město ostrova, založili Holanďané v roce 1634 jako obchodní osadu. Dnes se jedná o moderní město, které se skládá z několika historických čtvrtí, v jejichž uličkách a náměstích se odráží jak evropská kultura a architektura, tak i styl předchozích koloniálních období nejen holandské éry, ale také portugalské a španělské. Jeho historické centrum bylo roku 1997 zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO. Město, kde najdete mnoho příležitostí dobře se najíst, nakoupit si či si prostě jen tak vychutnat neopakovatelnou atmosféru této karibské oblasti.
Národní podmořský park a mořské aquarium s delfíny přímo u hotelu.
  • 15,6km letiště
  • 0m pláž

Popis hotelu

Beach Resort leží přímo na krásné písčité soukromé pláže, s pozvolným vstupem do moře, pouhých 5 minut jízdy hotelových mikrobusem (zdarma) od hlavního města Willemstad, který je v některých cestopisech připodobňován k místu „rozsypaných lentilek”. Vedle hotelu se nachází národní podmořský park a mořské aquarium s delfíny, se kterými si můžete i zaplavat. Hoteloví hosté mají k dispozici 3 restaurace, bar, 3 bazény včetně 50 m dlouhého bazénu což je jeden z mála bazénů v Karibiku s olympijskými dispozicemi.

Ubytování a stravování

Všechny klimatizované pokoje mají obvyklý standard – koupelna, minibar, satelitní televize, telefon, možností připojení k internetu, balkon či terasu, trezor (za poplatek). Ubytování je zajištěno bez stravy s možností doobjednání si snídani, polopenzi či plnou penzi.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Curacao - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.