Popis teamu

Liverpoolský fotbalový klub má pravidelně své místo v horní části tabulky anglické Premier League. Již od konce 19. století je jejich domovským stadiónem Anfield – dnes s kapacitou více než 45 000 diváků. Klub je ověnčený řadou trofejí , přičemž k těm nejcennějším patří vítězství v Lize mistrů v roce 2005, kdy k týmu patřili i Vladimír Šmicer a Milan Baroš. Největšími klubovými rivaly jsou Manchester United a Everton FC, kdy vzájemná utkání doprovází bouřlivá atmosféra.

Premier League

Anglická Premier League je nejstarší fotbalovou ligovou soutěží na světě - pod názvem Football League Firs Division byla založena již roku 1888. Nový formát soutěže používaný dodnes byl ustanoven v roce 1992. Spolu se španělskou a německou ligou tvoří trojlístek těch nejlepších na světě. Soutěž hraje 20 týmů v 38 zápasových kotlech a mezi největší favority patří Manchester United, Chelsea, Arsenal či Liverpool.

Termíny a ceny

CENY PRO SEZÓNU 2019/2020 JSOU NA VYŽÁDÁNÍ

Balíček služeb na osobu zahrnuje:

ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní v hotelu JURYS INN LIVERPOOL 3* nebo v podobném, vstupenku na zápas v sektoru domácích, teplé občerstvení po zápase, pojištění cestovní kanceláře pro případ úpadku dle zákona 159/1999 Sb.

Balíček služeb nezahrnuje:

leteckou dopravu (na vyžádání zajistíme), komplexní cestovní pojištění, další fakultativní služby

Důležité upozornění

Pro závaznou objednávku je nutné složit zálohu ve výši 100%, po potvrzení ze strany Exclusive Travel Čedok jsou vstupenky (fotbalový balíček) nevratné a neměnné, potenciální storno je tak ve výši 100%.

POŘADATEL SOUTĚŽE SI VYHRAZUJE PRÁVO ZMĚNY TERMÍNU A ČASU ZÁPASU, V DŮSLEDKU TAKOVÉ ZMĚNY NENÍ MOŽNÁ ŽÁDNÁ KOMPENZACE


Fotogalerie

© 2020 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.