Poloha

Hotel se nachází v oblasti Belle Mare u 1 km dlouhé písečné pláže. Poloha hotelu na východním pobřeží umožňuje zajímavý výlet do blízkého do muzea Victoria 1840, jenž je kouzelným místem, kde se prolínají dějiny, umění, kultura a gastronomie ostrova trochu nevšedním způsobem.
Dolce vita - motto tohoto resortu.
  • 55kmletiště
  • 0mpláž
  • 37kmPort Luis
  • 1kmgolf

Popis hotelu

Velmi pěkný moderní pětihvězdičkový hotel z řetezce Sun resorts je díky své architektuře řazen mezi nejmodernější hotely v destinaci. Koncept areálu je vystavěn v duchu uvolněné atmosféry Dolce Vita – kombinace plážové atmosféry s rušným koloritem restaurací, barů a boutique obchodů vystavěných kolem centrálního náměstíčka resortu – Piazza. Bohaté sportovní vyžití je zaručeno - dva velké bazény, vodní lyže, kajak, šnorchlování, potápění, rybaření, tenisové kurty s osvětlením, horská kola, horolezecká stěna, hi-tech fitness centrum, volejbal, aerobic, frisbee…to je jen malý výčet sportovní nabídky. Pouze 1000 m od hotelu najdou milovníci golfu Belle Mare Plage Golf Club.

Ubytování a stravování

Resort nabízí ubytování v Suite několika kategoriích. Pro rodiny s dětmi jsou k dispozici prostorné family pokoje (86 m2). Největšími ubytovacími jednotkami jsou Long Beach Executive Suite (132 m2), které jsou umístěny přímo naproti krásné přírodní zátoky. Všechny pokoje jsou zařízeny moderním a stylovým nábytkem, LCD TV, WIFI, iPod, rádiem, bezpečnostní schránkou, minibarem a sadou na přípravu čaje a kávy. V resortu je hostům k dispozici 5 restaurací - Le Marché, Le Sapori, Le Hasu, Le Tides and Le Chopstiks. Někteří z šéfkuchařů jsou nositelé michelských hvězdiček. Hotel za příplatek nabízí stravování ve formě all inclusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Mauricius - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.