Poloha

Poloha hotelu na východním pobřeží umožnuje zajímavý výlet do blízkého do muzea Victoria 1840(cca 12km), je kouzelným místem, kde se prolínají dějiny, umění, kultura a gastronomie ostrova trochu nevšedním způsobem, ve zde starého cukrovaru nabízí muzeum exponáty současného umění, zážitkem pro oči a jazyk je potom návštěva místní restaurace.
dolce vita je motto tohoto resortu
  • 55kmletiště
  • 0mpláž
  • 37kmPort Luis
  • 1kmgolf

Popis hotelu

Velmi pěkný moderní pětihvězdičkový hotel z řetezce Sun resorts je díky své architektuře řazen mezi nejmodernější hotely v destinaci. Koncept areálu je vystavěn v duchu uvolněné atmosféry Dolce Vita – kombinace plážové atmosféry s rušným koloritem restaurací, barů a boutique obchodů vystavěných kolem centrálního náměstíčka resortu – Piazza. Bohaté sportovní vyžití zaručuje,že si zde téměř každý přijde na své, dva velké bazény, vodní lyže, kajak, šnorchlování, potápění ,rybaření, tenisové kurty s osvětlením, horská kola, horolezecká stěna, hi-tech fitness centrum, voleyball,aerobic, frisbee…to je jen malý výčet sportovní nabídky. Pouze 1000m od hotelu najdou milovníci golfu Belle Mare Plage Golf Club.

Ubytování a stravování

Resort nabízí 255 pokojů a Suite v několika kategoriích, pro rodiny s dětmi jsou k dispozici prostorné family pokoje (86 m2) nebo je možné propojit pro vícečlenné rodiny také některé pokoje z kategorie superior. Největšími ubytovacími jednotkami jsou Deluxe Beach Front Suites (132 m2), které jsou umístěny přímo naproti krásné přírodní zátoky. Všechny pokoje jsou zařízeny moderním a stylovým nábytkem, LCD TV, WIFI, iPod, rádiem, bezpečnostní schránkou, minibarem a sadou na přípravu čaje a kávy. Šefkuchař i všech pěti restaurací Le Marché, Le Sapori, Le Hasu, Le Tides and Le Chopstiks, z nichž někteří jsou nositelé michelských hvězdiček Vás každý den nabídkou menu překvapí. Hotel za příplatek nabízí stravování ve formě all inklusive.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha - Mauricius - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU ISO 9001:2000