Poloha

V severovýchodní části ostrova se nachází malé rušné městečko Gouvia, které je od letiště vzdáleno přibližně 8 kilometrů. Letovisko nazvané podle stejnojmenného zálivu je v sezoně velmi živým střediskem se spoustou taveren, restaurací, barů, nočních klubů a diskoték.
Pouhých 5 minut od centra letoviska Gouvia.
  • 8km letiště a centrum
  • 200m pláž

Popis hotelu

All inclusive hotel je situován v krásné zahradě, přímo u písčitooblázkové pláže a jen pár minut chůzí od hlavní třídy letoviska Gouvia. V roce 2011 byl resort zrekonstruován. Stravování je zajištěno v hlavní bufetové restauraci, ve venkovní restauraci u bazénu, kde se podávají hlavně snacky a lehké obědy, a v asijské `a la carte restauraci, která je otevřena 3× v týdnu. Výtečné nápoje můžete ochutnat v celkem 5 barech. K zábavě a sportovnímu vyžití patří bazén, stolní tenis, mini golf, herna, tenisové hřiště, fotbal a plážový volejbal. Pro děti je připraven mini klub, dětský bazén, hřiště a dětská menu (s možností přípravy dřívější večeře).

Ubytování a stravování

Ubytování je rozděleno do několika budov a bungalovů. Ke standardnímu vybavení každého pokoje patří koupelna se sprchou a fénem, telefon, mini lednička, klimatizace, trezor, satelitní televize a balkon nebo terasa. Ubytování je zajištěno s All Inclusive.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha - Kerkyra - Praha.
Letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.