Poloha

" La Serenissima" ( poklidná) tak se říká Benátkám, které jsou vybudované v močálové laguně obklopené vodami Jaderského moře a které za sebou mají celkem bouřlivou historii. Kouzlo tohoto města neutichlo ani po katastrofických záplavách v roce 1966 a jeho unikátnost si každoročně přijede vychutnat až 12 milionů návštěvníků.
Soukromé molo nabízí připlutí vodním taxi až k hotelu.
  • 9,8km letiště
  • 700m Ponte di Rialto
  • 140m Náměstí St.Marco

Popis hotelu

Hotel Luna Baglioni se nachází kousek od nejznámějších historických a uměleckých atrakcí města, co by kamenem dohodil od náměstí Piazza San Marco. Historický benátský hotel, člen Leading Hotels of the World je umístěn v nádherném šlechtickém paláci a nabízí svým hostům intimní a příjemnou atmosféru v kombinaci s dokonalým servisem. Restaurace se pyšní několika významnými oceněními a můžete si v ní vychutnat nejlepší kulinářské speciality od profesionálního šéfkuchaře a následně jej zapít lahodným vínem ze široké škály národních i mezinárodních značek. Díky soukromému molu můžete přijet vodním taxi nebo gondolou až přímo ke vchodu.

Ubytování a stravování

Velmi prostorné pokoje jsou vkusně zařízené a vybavené veškerým komfortem. Harmonické béžové a pastelové tóny navozují teplý a příjemný pocit propojený s luxusem. Ubytování je zajištěno se snídaní.

Termíny a ceny


Fotogalerie

© 2021 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S.