Poloha

Hotel leží na východním pobřeží na více jak 2km krásné písečné pláži Belle Mare Hoteloví hosté mohou svůj pobyt zpestřit výběrem z široké nabídky výletů, například romantický ostrůvek -Ile aux Cerfs (nebo-li jelení ostrov) při východním pobřeží. Ostrůvek Vám možná bude připomínat nějakou reklamu na ráj s krásnou pláží, jde o opravdovou perlu Mauricia, jezdí sem za koupáním a procházkám nejen turisté, ale také místní obyvatelé.Tamní restaurace a bary vybudované z přírodních materiálů jsou v harmonickém souladu s okolní krásnou přírodou.Ostrůvek je snadno dosažitelný lodí nebo motorovým člunem z pevniny z městečka Trou d'Eau Douce. Ideálním místem kde je možnost nasát atmosféru barvitosti ostrova je vesnice Flacq, ta patří k důležitým centrům Mauricia. Setkávají se zde totiž obyvatelé z východní části ostrova na velkém tržišti pod širým nebem. Tržiště je plné barev, vůní a chutí, které sem lákají nejen místní obyvatele.
all inclusive a nekonečná pláž
  • 48kmletiště
  • 0mpláž
  • 38kmPort Luis
  • 350mgolf

Popis hotelu

Klienti mohou vybírat z 8mi druhů ubytovacích jednotek, všechny s balkonem či terasou – patří do kategorie suite (od 60 do 240 m2).Rodiny s dětmi uvítají možnost volby některé z propojených suite.Pro nejnáročnější klienty nebo vícečlenné rodiny je k dispozici v rámci tohoto resortu 12 luxusních vil. Každá vila má vlastní vyhřívaný bazén s dřevěnými lehátky. Všechny vily jsou umístěny na okraji chráněné zátoky a mají výhled do křišťálové laguny,k dispozici je také osobní sluha 24 hodin denně. Pro hosty je k dispozici dvouúrovňový infinity bazén o rozloze 2 000 m2, který patří na Mauriciu k největším bazénům tohoto druhu. Milovníci golfu mohou využít jednoho ze dvou 18ti jamkových hřišt(The Legend course nebo The Links course) v sousedním hotelu Constance Belle Mare Plage

Ubytování a Stravování

Pokoje jsou velmi prostorné, vždyť ta nejzákladnější ubytovací jednotka – Junior suite zabírá 60m2 obytné plochy, suite s označením pool view mají přímý vstup k velkému bazenu. Všechny pokoje jsou klimatizovány a vybaveny minibarem, TV, telefonem, trezorem, WI-FI připojením na internet, elegantní obývací částí a balkonem nebo terasou. Kulinářské zážitky mohou hosté nalézt ve čtyřech restauracích a dvou barech. Není moc 5ti hvězdičkových hotelů na ostrově, které nabízejí (za příplatek) klientům systém stravování all inclusive – Beau Rivage však mezi ně patří.

Termíny a ceny

Transfer z letiště do hotelu a zpět na vyžádání
Letecká přeprava: Praha – Mauricius-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018