Poloha

Hotel leží na severním výběžku ostrova. Oblast Grand Gaube se nachází asi 30 kilometrů od hlavního města Port Louis a je v zásadě pokračováním slavné oblasti Grand Baie. Od té se však liší jak svým vzhledem, tak i atmosférou. Grand Gaube je vhodné spíše pro klidně a romanticky strávenou dovolenou v malé vesničce s poklidnou pláží. Kouzlo Grand Gaube dokreslují krásné bílé písčité pláže, azurově modré čisté moře a skvělé podmínky pro vodní sporty jako např. potápění, šnorchlování či windsurfing.
all inclusive resort
  • 74kmletiště
  • 0mpláž
  • 30kmPort Luis

Popis hotelu

Klienti mohou vybírat z 6ti kategorií pokojů Hotel nabízí široké sportovní vyžití -bazény, windsurfing,šlapadla,kajak,šnorchlování, loďky s proskleným dnem,vodní lyžování,plážový volejbal, stolní tenis, tenisové kurty,petangue, Tai Chi . Lákadlem může být také plavání s delfíny.Relaxovat můžete ve zdejším welness centrum - LUX * Me Spa, kde se komplexně věnují pšči o Vaše tělo ať už je to fitness, joga, různé cvičební kury, masáže, nebo kosmetické procedury s přispěním prvků čínské medicíny.Postáráno bude tomto hotelu také o Vaše děti , pro menší děti od 3 do 11 let je připraven klub PLAY,odrostlejším (až do 17ti let) je věnováno Studio 17, kde mohou absolvovat různé výlety případně několik zájmových kurzů.

Ubytování a Stravování

Každá kategorie má odlišný design a rozložení a s tím korespondují i materiály a barvy.Základní kategorii je Superior Room s obytnou plochou 43m2 ,k dispozici jsou rovněž suity a pro nejnáročnější je připravena Lux villa s téměř 300m2, dvěmi ložnicemi, privátní zahradou a privátní pláží. Za příplatek je možné zajistit v tomto hotelu all inclusive. Gurmáni mohou vybírat z několika zdejších restaurací. The Kitchen – hlavní restaurace pro bufetové snídaně a večeře, které bývají tématicky zaměřené, The Beach - restaurace předevší se středomořskou kuchyní. Plážová restaurace Abalon. Mauricijské speciality najdete v restauraci Banyan – The Island Kitchen. Na drink můžete zají do některého ze zdejších dvou barů.

Důležité upozornění

Hotel je v období od 01.06.2017 do 30.11.2017 uzavřen z důvodu kompletní rekonstrukce. Můžete se těšit na nový design od světoznámé designérky Kelly Hoppen.

Termíny a ceny

Letecká přeprava: Praha – Mauricius-  Praha: letenku zajistíme na přání, za aktuálně nejvýhodnější dostupnou cenu.


Fotogalerie

© 2019 CESTOVNÍ KANCELÁŘ ČEDOK A.S., DRŽITEL CERTIFIKÁTU CQS 2109/2018